Заява президента Росії Володимира Путіна про те, що його спікер Дмитро Пєсков несе "пургу", викликала хвилю насмішок серед користувачів мережі.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", президент Росії Володимир дав вельми дивне інтерв'ю телеканалу NBC. Найбільше телеглядачів і соцмережі повеселила заява Путіна про те, що його прес-секретар Дмитро Пєсков іноді "несе пургу". При цьому господар Кремля зазначив, що не контролює ні публічні виступи самого Пєскова, ні інших працівників адміністрації президента або уряду.

"У нас дві тисячі співробітників адміністрації, невже ви думаєте, що я кожного контролюю? Он Пєсков сидить навпроти, мій прес-секретар, він несе іноді таку "пургу", я дивлюся і думаю: що він там розповідає? Хто доручив йому це?", - заявив Путін журналісту.

Само собою, це висловлювання російського президента не залишилося без уваги хейтерів. Більш того, соцмережі просто бомбить. Так, користувачі невпинно коментують випад Путіна з приводу Пєскова.

"Пургу несе, пургу несе, - подумки передражнив начальника Пєсков. - Може, і пургу, але та пурга і годинник за 40 мільйонів мені принесла, і квартиру доньці в Парижі, і паспорти дітям іноземні", – пожартував користувач Проф.Преображенський.

"Путін: Пєсков іноді несе пургу. Згадався ранній Єсенін: Залітає пурга в ніздрі, як кокаїн", – написав Гур'янов Сергій.

В мережі також зазначили, що президент РФ явно хоче високої явки на виборах.

"Сьогодні стрічка якась дивна. Пєсков-пурга, опозиція-розмова, Крим-змусили. Тиждень до виборів, старий хоче явки!" – зазначив користувач Dr. Chaos.

Крім цього, від імені російського диктатора пожартували, що він д'Артаньян.

"Путін відхрестився від усіх. Пєсков несе пургу. Пригожин не мій друг. Один я д'Артаньян Росії", – відзначили в мережі.

"Я от іноді дивлюся, як Пєсков по телевізору пургу різну несе. Хто йому доручив це говорити, незрозуміло? До речі, з чого Ви взагалі взяли, що він мій прес-секретар? Є якісь докази", – пожартував Олексій Ширяєв.

Дивіться: Навальний розповів, як прес-секретар Путіна квартиру в Парижі купив

Раніше портал "Знай.uа" розповідав, що дочка Пєскова поскаржилася на важку долю.