Російський співак Володимир Пресняков-молодший, який підтримує політику президента РФ Володимира Путіна і знаходиться в списках "Чистилища" українського центру "Миротворець", похвалився теплим прийомом у Києві.

Артист на прикладі поїздок в українську столицю пояснив, як відчув себе "справжнім патріотом". Незрозумілу заяву він зробив під час інтерв'ю одному з російських видань. Так, Пресняков заявив, що тільки зараз "реально став патріотом своєї країни".

"Не те що не був, я просто не звертав уваги. Якось дивився через рожеві окуляри на все, ніколи не бачив поганого. Якщо я заходив у бар, я бачив завжди прикольних людей, веселих. А тут я став, як сказати, по-справжньому патріотом..." - зізнався він.

Після прохання пояснити, що значить "по-справжньому стати патріотом", він згадав про свої поїздки в Київ і теплий прийом в Україні.

"По-справжньому – це означає, приїхати в Київ, і до тебе на вулиці підходять незнайомі люди і кажуть: "Вова, невже ти в Києві, цього не може бути, дай я тебе обійму". І це не один, не два — їх багато, і ти починаєш розуміти, що люди живуть спочатку добром — не війною, не злобою, а добротою. І тебе це підігріває, причому дуже сильно", - заплутано вимовив він.

Така відповідь збентежила і журналіста, який попросив уточнити, де ж у цьому "патріотизм".

"Патріотизм – це патріотизм Землі. Коли ти розумієш, що людей, які хочуть сміятися, хочуть любити, хочуть мати дітей, — більше. Ти можеш це зрозуміти", - дивно підсумував Пресняков.

Дивіться: "Володимир Пресняков задумався про відхід зі сцени"

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що дружина російського співака оселилася в "Чистилищі". У базу "Миротворця" загриміла дружина відомого російського артиста Володимира Преснякова Наталя Подольська. Про це повідомили на офіційному сайті організації. Подольська склала компанію в "Чистилищі" своєму чоловікові, який потрапив в базу ворогів України ще в квітні минулого року. Зоряна сімейка злісно порушувала українські закони щодо перетину кордону, а також відвідували анексований Крим з концертами.