П'ять найбезглуздіших хобі у світі

поділитись
Таких забав ви ще не бачили!

1. В'язана груди. Літня англійка Корал Чарльз-Дуннер любить в'язати спицями. Здавалося б, типове хобі для старенької, але в'яже вона не шкарпетки онукам, а... жіночі груди. Але потім віддає їх дочки, яка працює медсестрою в пологовому будинку – на прикладі вовняних вторинних статевих ознак вона вчить пацієнток, як годувати новонароджених.

 

 

2. Екстремальна прасування. Шанувальники екстремальної прасування гладять білизну на вершинах гір, під водою (а то і під гладдю льоду) або політ на дельтаплані. Основоположником цього виду дозвілля вважається англієць Філ Шоу, який втомився розриватися між домашніми справами і улюбленим скелелазінням, на яке, зрештою, не залишалося часу.

 

 

3.Муінг. Цей вид дозвілля практикується в американському штаті Вісконсін. Учасники щорічного змагання Moo-la-palooza повинні справити враження на корову. Ми не можемо сказати, за якими критеріями журі оцінює кожен виступ. Переможець отримує тисячу доларів, золотий дзвіночок і фірмову куртку.

 

 

4. Іграшкові подорожі. Завзяті мандрівники беруть із собою улюблену іграшку і фотографують її на тлі визначних пам'яток. Деякі навіть ведуть instagram від її особи. Власники плюшевих звіряток створили сайт, на якому прихильники цього хобі знайомляться і шукають тимчасовий притулок для своєї іграшки в чужій країні, потім посилають її поштою.

 

 

5. Ньюс-бомбінг. Як кажуть, у кожного є друг, який обожнює псувати фотографії. Лондонець Підлогу Ярроу, піонер хобі під назвою "news-bobming", пішов далі: він ходить по місту в пошуках новинних бригад, якимось неймовірним чином вгадує епіцентр подій, а потім прилаштовується в кадр на тлі репортера.

 

 

Раніше портал "Знай.uа" повідомив про міфах про пиво.

Автор матеріалу: 
Николай Олефиренко
Теги: 
топ-5, міф, правда
Занадто вразливим людям краще подумати, перш ніж дивитися цю страхітливу, але цікаву підбірку
0
0
16:15 19.08.2018
Про твій характер розповість... перша буква імені. і більше нічого не потрібно
0
0
13:33 19.08.2018
Хлопчику із Казахстану зробили пластичну операцію
0
0
13:06 19.08.2018
Чоловік (або він не чоловік?) розповів, як потрапив на Землю
0
0
12:39 19.08.2018