П'ять порад, як зробити будинок затишним

поділитись
Мій дім - моя фортеця

Портал "Знай.uа" зібрав п'ять способів, як зробити будинок затишніше.

 

1. Позбавтеся від зайвих речей. Ваш будинок - це не склад або бюро знахідок, так що пора нарешті розібрати шафи і в ім'я затишку викинути геть увесь непотріб, що накопичився.

 

 

2. Додайте в інтер'єр незвичайних деталей. Стерильно чиста квартира, де все лежить буквально по лінієчці, - це не для життя. Позбутися відчуття, що ви знаходитеся в готельному номері, допоможуть невеликі деталі. Фотографії, картини, незвичайний гобелен або пов'язана вашими руками серветка - подібні дрібниці додають індивідуальності.

 

 

3. Слідкуйте за чистотою. Щоб не вбивати на прибирання всі вихідні, розбийте її на етапи - це простіше, ніж за день намагатися впоратися з тим, що накопичилося за тиждень.

 

 

4. Максимально спростити процес прибирання. Чим менше зусиль потрібно для того, щоб навести порядок, тим краще. Запасіться правильним інвентарем: з ним навіть генеральне прибирання не буде в тягар.

 

 

5. Заведіть кімнатні рослини. По-перше, це красиво. Рослини здатні зробити затишніше навіть саму сумну квартиру. По-друге, вони очищають повітря, так що якщо ви живете не в самому благополучному з точки зору екології районі, без зелених друзів не обійтися.

 

 

Раніше портал "Знай.uа" розповів про 5 міфах про пиво.

Автор матеріалу: 
Николай Олефиренко
Теги: 
топ-5, міф, правда
Вибір редакції, Суспільство
17.03.2018
Хто ж це, ангели?
0
0
16:15 17.03.2018
Основою для дудла послужила картина ірландського художника Росса Стюарта
0
0
11:49 17.03.2018