Різдвяний вінок – це один з головних символів свята. Звичайно, він досить гарний і його можна повісити куди завгодно. Але насправді, різдвяний вінок – це щось більше, ніж просто прикраса. Ми вирішили розповісти вам звідки він взагалі з'явився і який сенс різдвяного вінка.

Різдвяний вінок: історія виникнення

Насправді є кілька версій виникнення різдвяного вінка. Перша свідчить, що язичники плели вінки з вічно зелених гілок хвойних дерев. Ну і вінок, зроблений з гостролиста, було покладено на голову Ісуса Христа перед його розп'яттям.

А друга версія трохи цікавіша. Повір'я говорить, що теолог Йоганн Вихерн брав до себе вихованців з бідних сімей. Діти постійно запитували в нього, коли ж буде Різдво. Ці питання настільки набридли йому, що він взяв дерев'яне колесо і прикрасив його чотирма великими білими свічками і дев'ятнадцятьма маленькими червоного кольору. І в кожен будній день діти підпалювали одну маленьку свічку, а щонеділі – більшу. Коли на колесі залишалася одна біла свічка, діти розуміли, що на наступний день Різдво.

Різдвяний вінок: який його сенс

Популярні новини зараз

Помер експрем'єр і голова СБУ Євген Марчук: зупинилося серце

Потап з голим торсом вразив схожістю з Брюсом Віллісом: "С*ксуальний"

Марічка Падалко повідомила про поповнення в родині: забрала останнього

"Юру більше не побачимо": Шатунова з "Ласкового мая" похоронили, з'явилися фото з кладовища

Показати ще

Традиційні вінки завжди роблять у формі кола. Ця фігура має безліч значень як у християнській релігії, так і в інших — але практично завжди вона пов'язана з поняттями нескінченності або циклічності. Отже, значення кола у різдвяному вінку:
- Це постійна присутність бога.
- Циклічність пір року.
- Надія на циклічність життя.
- Надія на вічне життя в Христі Спасителі.
- Нескінченна любов до Бога і безмежна віра.

Так само кольору різдвяного вінка теж вважаються символічними. Таким чином, зелений – це життя, її перебіг, зміну та розвиток. Червоний колір, відповідно, символізує кров Христа, пролиту на Хресті.

Дивіться: ★ НОВОРІЧНИЙ РІЗДВЯНИЙ ВІНОК своїми руками ! Christmas wreath (do it yourself)

Тепер ви знаєте, як з'явився різдвяний вінок і який його зміст. Можливо, тепер ви самі захочете зробити його своїми руками і повісити вдома на двері.