Провідні авіаційні компанії світу переосмислюють стали частіше думати над функціональністю першого класу. Так, вони пропонують клієнтам все більше приватного простору.

Singapore Airlines

Singapore Airlines представила оновлені кабіни з розсувними дверима на початку листопада. Ключова особливість: поділ ліжка і крісла. Тепер у кожну каюту (всього їх шість) поміщають розкладену ліжко (довжина 193 см) і обертове шкіряне крісло шириною 53 див.

Etihad Airways

Близькосхідна авіакомпанія Etihad Airways пропонує новий перший клас на борту Airbus A380. Це вісім окремих закритих кают c кріслом і величезним диваном, що розкладається в ліжко. При бажанні можна об'єднати дві каюти.

Lufthansa

Німецький перевізник Lufthansa оперує попереднім поколінням крісел першого класу, справедливо вважаючи, що атмосфера на борту створюється не тільки завдяки тому, на чому сидиш під час польоту.

British Airways

Для пасажирів British Airways передбачені напівзакриті каюти, які є на більшості далекомагістральних лайнерів, в тому числі нових Boeing 787.

Нагадаємо, кожен з нас хоча б раз їздив на поїзді. Багато людей роблять це досить регулярно. Однак подорож по українській залізниці часто можна віднести до малоприємним пригодам. Ні мільйонні зарплати залізничних топ-менеджерів, ні регулярна зміна керівництва не змінюють ситуацію на краще. Але є країни, в яких поїзд залишає яскраві враження. І справа не в наявності базового сервісу.

Крім того, в Аргентині тривають пошуки підводного човна "Сан Хуан", з якої раптової обірвався зв'язок. Але у рятувальників з'явилася надія відшукати субмарину, після того як вони зафіксували сигнали.

Дивіться сюжет про польоти

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", в українському небі з'являться нові лоукостери.