Лідер групи "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук поділився враженнями після прогулянки по Києву в великодні свята.

Про це повідомляє Телеграф.

Популярний співак і лідер групи "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук прогулявся по Києву у великодні свята, після чого поділився враженнями з усіма шанувальниками.

"Зі світлим святом Великодня! Нехай вона буде такою ж гарною, як і сьогоднішнє весняне небо в Києві", - привітав українців лідер групи "Океан Ельзи".

Ймовірно, Святослав Вакарчук гуляв по столиці зі своєю дружиною Лялею Фонарьова. Співак відвідав своє улюблене кафе на Подолі і захоплююче описав свій похід по Києву.

Весь день гуляємо по Києву. Мої спостереження: Київ - прекрасне, Пасха робить людей щасливішими, Світ Кави на Подолі - затишна кав'ярня з відмінним кави, - написав Святослав Вакарчук.

Варто відзначити, що раніше лідер групи "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук поділився зі своїми шанувальниками фото і розповів, що робив на Великдень.

У своєму Twitter музикант опублікував фотографію, на якій він сидить в улюбленому київському кафе. Також Вакарчук повідомив, що у святковий день був у Києві і поділився враженнями від весняної прогулянки по місту.

"Цілий день гуляємо по Києву. Мої спостереження: 1. Київ – прекрасний. 2. Великдень робить людей щасливішими. 3. Світ Кави на Подолі – затишна кав'ярня з відмінною кавою (і це ніяка не реклама – я дійсно так думаю). З святом всіх!", - написав Святослав Вакарчук у підписі до фото.

А ще вранці музикант вітав своїх прихильників з Великоднем.

"Зі світлим Великоднем! Нехай він буде таким же чудовим, як і сьогоднішнє весняне небо в Києві", - написав музикант.

Крім того Святослав Вакарчук, лідер групи "Океан Ельзи" вважає, що потрібно уважніше ставиться до того, що ми говоримо. Особливо в повсякденних суперечках і дискусіях. Саме вони можуть змінити становище в країні.

Вакарчук закликає суспільство відмовитися від вживання виразів про розстріл влади, навіть якщо це всього лише риторика. При цьому музикант впевнений, що владу слід тримати в їжакових рукавицях. Цього він не заперечує.

Вокаліст вважає, що якщо "розстріли", навіть в одних розмовах стануть нормою, то люди просто не відреагують, не помітять як жахлива трагедія стане повсякденною дійсністю. Про це він заявив в бесіді зі студентами Києво-Могилянської академії.

"Україні варто йти своїм шляхом, але брати в інших найкраще" - Вакарчук

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що Вакарчук уже змирився з роллю президента і почав будувати Україну.