Відомий російський журналіст і публіцист Олександр Кушнарь впевнений, що в нинішньому вигляді Росія вже незабаром існувати не буде. А її загибель станеться, на його думку, вже протягом найближчих десятиліть.

Редактор інтернет-видання Newsader стверджує, що Росія програє Захід чисто тактично. Він упевнений, що Російська імперія перебуває в агонії і на неймовірній швидкості рухається до свого фіналу. При цьому фахівець наголошує, що Захід встиг виробити систему відповіді Росії всього за три роки.

У Заходу, знадобилося три роки, щоб системно розібратися в російській загрозі. У Росії ж все робиться інакше, впевнений Кушнарь. Рішення тут приймаються не за три, а за три дні, адже Путін керує країною в ручному режимі і сам відповідає за глобальні рішення.

Спеціаліст торкнувся теми і новітнього зброї, про який не так давно говорив президент РФ. Журналіст вважає таку заяву прикриттям інших форм агресії і переконаний, що у нього немає ніяких ракет. Дану заяву, вважає публіцист, необхідно для сигналу світу про готовність Росії до агресії, але не в прямому військовому зіткненні.

Популярні новини зараз

Гросу зізналася, чому так довго приховувала кохання з Полянським: "Люди одразу помічають"

Дружина Віктора Павліка Репехова після пологів показала, як звикається зі статусом мами: "Михайлик їсть, і я хочу"

З ким проводить час Святослав Вакарчук з "Океан Ельзи" після розставання з Лялею: помічники артиста все пояснили

"Холостячка" Мішина відгуляла весілля: "Гірко молодим!"

Показати ще

Розібратися в механізмах дій і протидій Олександр пропонує на прикладі Солсбері і того, чому там була застосована саме хімічна атака. Захід не має рівноцінних важелів для відповіді. Захід обмежує відповідні дії політиків нормами моралі і права.

Як повідомляв портал "Знай.іа", російський школяр звернувся до Путіна. Хлопчик на мітингу в Волоколамске звернувся до президента із заявою, що сміттєвий полігон повинен бити закритий. Але розбурхав серця оточуючих він фрази, що не хоче вмирати в 11 років.