Ви помічали, що є такий тип жінок, яким відносини і чоловіки даються дуже легко. Але всі вони дотримуються певних правил. Повідомляє Clutch.

У чому ж секрет привабливих жінок і що це за правила? Давайте розберемося.

1.Магнетичні жінки завжди позитивні.

Позитивний настрій, посмішка, ямочки на щоках – це вибір, який бажані жінки роблять кожен день. Звичайно, у них буває занепад сил, відсутність настрою і справжня депресія, але такі жінки вірять у краще!

Популярні новини зараз
Перетин кордону стане квестом: прикордонникам дадуть повну свободу дій – перевірятимуть усіх Для українців вигадали нові платіжки: тарифи не підніматимуть, але платити доведеться більше Сукня за 8 млн грн, вілла росіян і Максим Галкін - тамада: весілля киян у Комо розлютило українців Українці не можуть скористатися перевагами двозонних лічильників: чому немає обіцяної економії
Показати ще

2. Вони бачать в інших хороше.

Відносини ускладнюються, коли ти постійно намагаєшся знайти щось погане, викрити його корисливі наміри і т. д. Якщо ти впевнена, що у вас не може бути все ТАК добре, то так і не буде. Навіть якщо відбувається щось погане, найбажаніша жінка шукає об'єктивні причини того, що відбувається.

3. Для них важливі особистісний ріст і цілі.

Інколи люди переживають, що їм нібито потрібно жертвувати своїми мріями заради відносин і сім'ї. Але це далеко від істини. Просто потрібно знайти такі відносини, які співпрацюватимуть з вашими мріями, і таку людину, яка вас тільки підтримає у ваших мріях.

4. Вони працюють над тим, щоб бути щасливою.

Магнетична жінка не просто обманює себе і переконує, що все добре. Вона робить все можливе, щоб це дійсно було так, навіть більше того, вона переконує всіх навколо, що все добре.

5. Вони беруть відповідальність.

Легше залишатися позитивною і щасливою, коли ти впевнена, що все під твоїм контролем, що ти сама відповідаєш за своє життя. Коли ти шукаєш, кого звинуватити в своїх невдачах – це абсолютно не привабливо, бо так ти випромінюєш негатив, який іншим доводиться приймати на себе.

6. Вони стежать за собою заради себе.

Поки ви не відчуєте себе впевненою у своєму тілі, поки ви його не любите, ви не будете бажаною. І, як би нам не хотілося дивитися правді в очі, найкраще – це привести себе в форму і правильно харчуватися, а не ходити на тренінги з підвищення самооцінки. Це не означає, що ми повинні бути ідеальними як топ-моделі, але ми повинні намагатися виглядати краще в межах власних можливостей.

Нагадаємо, всі знають, що виставляти на загальний огляд різні неприємності і сварки, що стосуються тебе і коханого — неприпустимо. Що ще не можна розповідати людям про свої стосунки і як зберегти міцний шлюб.

Як повідомляв портал "Знай.uа", існує як мінімум 6 дієвих способів почати харчуватися правильно.

Також "Знай.uа" писав, 5 дієвих способів стати жіночними.