Животрепетна проблема не давала спокою біологам з коледжу Маунт Холіок. Роки копіткої праці не пройшли даром. Допитливі дослідники встановили: у тварин довжина члена визначається внутрішньовидовою конкуренцією. І — багатообіцяюча деталь: у окремих особин його розмір цілком може змінюватися протягом життя! Довели все це послідовники на качках двох видів — малої морської білоокої (Aythya affіnіs) і американської савки (Oxyura jamaicensis). Дивні об'єкти для дослідження, згодні, але давайте вірити у науку: сьогодні качки, завтра — ми!

Піддослідних птахів поділили на дві групи: у першій самці і самки були парами, у другій на увагу однієї качки претендувало кілька селезнів. Два роки вивисекторы знущалися над бідними водоплавними, день за днем вимірюючи їх статеві органи, щоб зрозуміти, як розмір залежить від умов буття.

Так ось, у представників Aythya affіnіs з групи номер один все залишилося без змін, а у самців з другої групи, яким доводилося жорстко конкурувати за самку, пеніси стали довшими! Ясна річ, важливо покивали вчені: чим більше член, тим вище шанси запліднити самку!

Популярні новини зараз

Три роки тягнув: українцю довелося заплатити аліментний борг у 250 тисяч грн, заради поїздки за кордон

Віктор Павлік з сином на руках зворушив усіх молодих матусь: пощастило дружині

Щороку по 45 хвилин: Мінінфрастуктури повертає техогляд, українським водіям радять приготуватися

Таїсія Повалій повернулася з Росії до України і поділилася враженнями: "Ми тут подихаємо"

Показати ще

З качками виду Oxyura jamaicensis все виявилося трохи складніше. В перший рік експерименту найдовші пеніси (сантиметрів по вісімнадцять, заздрісно уточнимо у дужках) були тільки у самих великих селезнів. Побратимам дрібніші похвалитися особливо нічим. Але 12 місяців і на їх вулиці настало свято: члени підросли! Ну, не так щоб дуже, але до нормальних величин.

Крім того, самці Oxyura jamaicensis відрізняються бойовитістю, і в умовах стресу, викликаного битвами за самку, уповільнюється виділення гормону, який відповідає за розмір статевих органів і яскраве забарвлення.
Взагалі-то, поморщились вчені, дослідження того, як екологічні та соціальні чинники впливають на розмір пеніса, не так вже й багато. Шкода. Дуже може бути, що тенденції, помічені у качок, властиві й іншим тваринам на зразок нас з тобою.

Резюмуємо: подовжує член конкуренція, вкорочує — стрес. Так що вистачить нервувати і переживати про довжині.

"Знай.uа" нагадує, що російська 38-річна модель Вікторія Боня представила громадськості нового коханого.