У Франції мігрант із Малі Маммуд Гассамі нещодавно став практично легендою. Цей хлопець кинувся рятувати 4-річного хлопчика, який повис на балконі багатоповерхівки.

Кумедний флешмоб

Нещодавно його героїчний вчинок надихнув користувачів соціальних мереж на своєрідний флешмоб. Все частіше почали з'являтися знімки, де жінки та чоловіки "підкорюють висотки", на зразок таких:

Флешмоб на підтримку "людини-павука"

Популярні новини зараз
Юр'їв день 9 грудня: не вздумайте лежати і прислухайтеся до води, головні заборони свята Подумайте двічі, перш ніж об'їдатися на Новий рік: чим шкідливий та корисний оселедець В Україні з'явився новий вид доплат для пенсіонерів: скільки отримають ті, кому ще немає 70 Найдешевший спосіб обігріти оселю без опалення та світла: обійдеться менш ніж у 20 грн
Показати ще

Новий герой Франції

Як відомо, Маммуду знадобилося менше ніж хвилина на те, щоб видертися на четвертий поверх будівлі, підтягуючись з одного балкона на інший, і перехопити чотирирічного хлопчика з рук чоловіка, який намагався утримати дитину від падіння. Чоловік тримав дитину, перехилившись через балконну перегородку з сусідньої квартири.

Фото: мігрант Маммуд Гассама

Пізніше Президент Еммануель Макрон запросив 22-річного Гассама в Єлисейський палац, де особисто подякував йому від імені всіх французів. За героїчний вчинок мігранту нададуть французьке громадянство.

Фото: Еммануель Макрон і "людина-павук"

Рятувальники здивовані, що якраз у такий момент неподалік опинилася людина із гарною фізичною підготовкою та мужністю, аби зважитися на таке. Батьків хлопчика вдома не було, поліція допитала пізніше кожного з них за підозрою в нехтуванні своїми батьківськими обов'язками.

Дивіться: у Парижі "людина-павук" врятував маленького хлопчика, який випав із балкону

Як повідомляв портал "Знай.ua", Макрон пообіцяв громадянство і роботу мігранту, який врятував хлопчика на багатоповерхівці. Своє захоплення героїчним вчинком одразу ж висловила мер Парижа Анн Ідальго: зателефонувала рятівнику і особисто подякувала, охрестивши його "людиною-павуком з 18-го округу". Мався на увазі адміністративний район міста, де розгорнулася драма зі щасливим кінцем.