У Великобританії служба з відлову диких тварин стикнулась з дуже екзотичним викликом.

Заявники поскаржились, що у них дома перебуває підозріла ящірка. Приїхавши на виклик рятувальники встановили, що небезпечна рептилія відноситься до рідкісного виду брудних рожевих шкарпеток.

"Воно було близько 7 дюймів (18 см) в довжину і близько 2 дюймів (5 см) в ширину, стирчало з-під ліжка і не ворушилося. Там було темно, і я включила ліхтарик, щоб його розглянути. І тоді стало ясно, що це рожева смугаста шкарпетка!", - розповіла співробітниця служби з вилову диких тварин Вік Хуррем.

"Я попередила господиню спальні, що скоро тут може з'явитися ще одна шкарпетка, адже зазвичай вони живуть парами", - додала Вік Хуррем.

Популярні новини зараз
Гороскоп на тиждень 9-15 червня для всіх знаків Зодіаку: активність Близнюків, помилки Дів та можливості Водоліїв Влаштувався на роботу — забудь про ТЦК: юрист роз’яснив несподівану норму для призовників Без скандалів і бусиків: ТЦК переходять на нові правила мобілізації Всі посилки блокуватимуть: Нова пошта вводить жорсткі обмеження з червня
Показати ще

Нагадаємо, як повідомляв портал "Знай.ua", російського президента Володимира Путіна образили на сторінках німецького видання. У статті німецького журналу Focus російського президента назвали собакою.