Отже, нещодавно мешканка Оклахоми Кеннеді Сміт відправилася на риболовлю. Улов її був не багатим, але вже точно незвичайним. Юна дівчина зловила рибу, у якої були людські зуби.

Це був зовсім не мутант, а найближчий представник піраньєвих — паку. Довжина цієї риби може досягати 88 см, а вага 25 кг, але в даному випадку екземпляр попався невеликий. Від піраньї її відрізняє лише те, що у першої зуби гострі і більше схожі на лезо, а у паку вони більш людські. Використовують вони їх для того, щоб тиснути горіхи і насіння фруктів, але і часто їдять безхребетних і інших риб.

"Я злякалася, коли виловила рибу. Найбільше мене налякали зуби, які схожі на людські. Риб'ячі зуби — це саме по собі видовище страше. Але вона мене не вкусила", - пояснює дівчина.

Популярні новини зараз

Дмитро Комаров зі "Світ навиворіт" розсекретив свою пристрасть, не згадавши про дружину: "Це ж цікавіше"

Тимошенко у погонах "проїхалася" по залі Парламенту

Зима у вересні: синоптик Діденко передрекла перші заморозки і мокрий сніг найближчими днями

Катерина Репяхова згадала важкі часи до заміжжя з Віктором Павліком: "Я могла мало"

Показати ще

Експерти стверджують, що, можливо, рибу спочатку купили в якості домашньої живності, але, коли вона почала рости, її випустили на свободу. Схожа історія сталася з рибаком з Челябінська, який також виловив паку. Спочатку він побоювався брати в руки незвідану істоту, але на другий день переконався, що риба мертва, забрав її додому і там засушив. Пізніше він захотів продати її дорожче. З приводу цієї знахідки свій коментар залишило Госкомриболовство:

"Риба, чия щелепа шокувала щасливого рибалку, насправді не є мутантом. За даними фахівців, вид цих риб відомий, в тому числі тим, що вона водиться тільки в одному місці — в США. Залишається гадати, як вона потрапила в Челябінськ", - пояснюють експерти.

Раніше Знай.uа писав, що гігантська риба вагою в 200 кілограмів здивувала рибалок, проковтнувши акулу, яку вони виловлювали.

Напад гігантського атлантичного групера на акулу зняли на відео рибалки в штаті Флорида (США). Про це повідомляє Independent.

Також нагадаємо, що нещодавно медузи почали масово з'являтися навіть у водах Дніпра. За даними Асоціації рибалок України, до цього доклали руку в першу чергу люди, а не тільки кліматичні зміни.

Нагадаємо також, що в рибальському порту Тайбея, на Тайвані тисячі сардин вискочили з води і влаштували рибалкам справжній удар стихії.