Здатність кохати, як виявилося, залежить не тільки від симпатії, а й від гороскопу. Декотрим знакам зодіаку взагалі плювати на "метеликів у животі" і якісь там "купідонові стріли". Звинувачувати їх у цьому не варто, адже навіть у безнадійних ситуаціях завжди є шанс.

Близнюки

Законне лідерство у рейтингу отримали не дарма. Кохання сприймають швидше як гру: перший щось відчув, значить програв. Втім, існують і позитивні риси – вони ніколи вам не брехатимуть, навіть якщо боятимуться образити. Парадокс, але коли їх люблять інші, це зовсім не заважає Близнюкам, навпаки. Заслужити прихильність можна тільки тримаючи золоту середину між пристрастю на межі битого посуду і істерик та спокоєм, що близький до байдужості.

Стрільці

Без претензій та почуття відповідальності, вірність для них – мало не страшний сон. Не дарма Стрільців називають "знаком холостяків". Аби не стати для них тягарем, платіть тією ж монетою, тобто не сприймайте все занадто близько до серця. Можливо, симпатія це просто весна, гормони, чи зайвий келих алкоголю? Не забувайте: ці люди схильні до полігамії, тому ризикуєте стати одним із експонатів у гаремі.

Діви

Невміння любити пояснюється просто: дуже часто вони можуть вподобати когось всього один раз у житті. А потім, відчувши тотальне розчарування, закинути ідею створити родину, або почати стосунки на кілька тижнів. Тому романтики від Діви чекати не слід, вони занадто майстерно приховують пристрасть, все намагаються піддавати логічному аналізу. Та ті, хто зважиться покохати, ненавидять всілякі правила. Будьте готові до спонтанних кроків та проявів перфекціонізму.

Популярні новини зараз

Юрій Ткач відростив пишну шевелюру: "Купив собі нову шампуньку"

Марічка Падалко пішла від чоловіка заради кохання: "Я чесно йому зізналася..."

Володимир Зеленський звернувся до воїнів ЗСУ, особисто прибувши на Донбас: "Кожного"

Наталія Могилевська показала обличчя без фотошопу і заплутала навіть відданих шанувальників

Показати ще

Водолії

Сімейне життя із ними буває складним. "Краще самому, ніж з ким-небудь", - такий девіз Водоліїв. Але не поспішайте із висновками. Якщо ви – не невдячний зрадник, або не примітивна особа (саме таких цей знак ненавидить), то може пощастити. В пошуках ідеалу Водолії чекають на перший крок з боку потенційного партнера, нерідко можуть почуватися "в золотій клітці": їм здається, що хтось обмежує свободу. Неприваблива характеристика, але саме всі ці якості і роблять знак рекордсменом за кількістю розлучень.

Дивіться: ідеальні пари за знаком зодіаку

Як повідомляв портал "Знай.ua", названі знаки зодіаку, які зустрінуть кохання цієї весни.