Овен

Сьогодні у вас буде один з небагатьох днів, коли вийде весь час приділити своєму партнеру. Саме це і потрібно зробити, адже таке буває нечасто. А у самотніх овнів є прекрасний шанс знайти другу половинку.

Тілець

Тільцям здається, що вони не здатні повною мірою задовольнити всі бажання свого партнера. Можливо на даному етапі відносин так і є, але незабаром ви все виправите, засмучуватися точно не потрібно.

Близнюки

А вас сьогодні чекає досить приємна несподіванка від коханої людини. Ось тільки є невеликий нюанс – сюрприз може не дуже сподобається вам, але вигляду не подавайте. Можете сильно образити людину.

Рак

Сьогодні у вас буде не найвдаліший день і це позначиться на відносинах. Можливо ви просто закроетесь від коханої людини і це образить її. Не потрібно цього робити.

Популярні новини зараз
Жителів багатоквартирних будинків приголомшили тарифним "сюрпризом": послуга подорожчала одразу на 100% Повістки та перевірки на вулицях: ТЦК готуються до посиленої мобілізації Платити за електроенергію потрібно по-новому: постачальник послуг попередив споживачів Виплати ВПО змінюються: що чекає переселенців з 1 серпня
Показати ще

Леви

А ви сьогодні будете замишляти якусь незвичайну справу – стрибок з парашутом, або відвідування океанаріуму. А чому б і ні? Влаштувати собі свято буде напевно корисно і це порадує партнера.

Діви

Сьогоднішній день чудово підійде для того, щоб поговорити на серйозні теми. Якщо ви вже колись говорили про те, щоб завести дитину, або одружиться, то сьогодні потрібно продовжити цю розмову.

Терези

У вас буде вже занадто сумбурний і хаотичний день. Починаючи від ранкового пробудження і закінчуючи сексом. А задоволення це не принесе нікому.

Скорпіони

Постарайтеся сьогодні знайти в коханій людині не тільки предмет обожнювання, але і співрозмовника. Ви здивуєтеся, наскільки ви схожі.

Стрільці

У вас непростий період у житті, але не потрібно перекладати половину своїх проблем на партнера. Дайте йому трохи відпочити від цього. Кому цікаво зустрічатися з людиною, у якого в житті лише проблеми?

Козеріг

Козероги сьогодні можуть побачити партнера з нової, несподіваної сторони. Можливо, це привід замислитися: а чи не замало уваги ви приділяєте його внутрішнього світу, якщо щось упустили?

Водолій

Водолій настільки дружелюбний і відкритий для спілкування, що іноді дуже складно зрозуміти, кому ж насправді він відчуває симпатію. Опинившись з ним у ліжку, навряд чи можна розраховувати на первісну пристрасть.

Риби

Звиклі до вічних душевних терзань, вони заняття сексом намагаються привнести трохи драматизму і самопожертви. Тим не менш Риби напевно будуть всіма силами намагатися довести жінку до екстазу.