У приємній компанії всі можуть собі дозволити випити стаканчик-другий, але є знаки Зодіаку, які люблять робити це навіть на самоті. Так, з'ясувалося, під яким сузір'ям народжуються найзавзятіші любителі алкогольний напоїв.

Близнюки

Представники цього знаку займають почесне 1 місце серед всіх 12 знаків. Як вже всім відомо Близнюки мають субособистість, яка завжди в їх розумінні може скласти їм компанію, тому товаришем по чарці вони забезпечені.

Овни

Представники цього знака природжені нащадки найбільш питущих людей у світі, так як не відзначити навіть найдрібніше свято, будь то покупка в магазині або просто вдалий перехід через дорогу – це не реально. До закінчення школи їх вже можна кодувати.

Терези

Ці люди не люблять пити для релаксу, найчастіше вони це роблять, щоб зрозуміти суть проблеми людства і недосконалого світу, який їм би хотілося побачити.

Стрільці

Стрільці настільки перейнялися любов'ю до спиртного, що іноді навіть не помічають навколишній світ. Привід для прийняття на душу вогняного напою не обов'язковий, головне веселощі.

Популярні новини зараз

Українці зраділи, що на місці Тіни Кароль в шоу "Голос країни" опинилася Оля Полякова: "Тільки вперед"

Учасниця "Міс Всесвіт" Анна Неплях злила інтимні кадри, гідні Playboy: екстремальне міні та відверте декольте

Тетяну Песик з "Жіночого кварталу" не впізнали в реальному житті, але вона знайшла "виправдання": "Внутрішня краса то є основне"

Зірка "МастерШеф" Ольга Мартиновська похвалилася сімейним щастям в обіймах доньки і Ектора Хіменеса-Браво: "Вже подружжя"

Показати ще

Тельці

Ці люди починають знайомство зі спиртним ще з підліткового віку і їм настільки подобається ця ейфорія, що вони будуть продовжувати дружбу до тих пір, поки їх не розлучить хвороба.

Діви

Представників цього знаку можна назвати «тихушниками». Це дуже потайливі алкоголіки, які готові ховатися, аби їх не запідозрили у тих діяннях і в той же час вони зберігають контроль над собою.

Скорпіони

Серед людей, народжених під цим сузір'ям, практично не буває любителів спиртного, але якщо вже так повелося, то вони перевершать навіть Близнюків.

Водолії

Представники цього знаку насправді ненавидять алкоголь і бояться його більше, ніж кінця світу, але насправді ніколи не визнаються в цьому і будуть пити на рівні з усіма, а іноді і більше.

Леви

Ці люди не вміють пити, тому бояться перестаратися. Якщо прийде їх норма, то вони можуть розбовтати свої секрети і розповісти все, що вже було нажито, а це для них смерті подібно.

Раки

Раки не проти випити і їм це навіть дуже подобається, але тільки під хорошу закуску і з прекрасними людьми. При цьому всьому вони вип'ють від сили 2 чарки.

Риби

Представники цього сузір'я може б і хотіли частіше випивати, але є одне «але». Буквально після першої чарки їх просто забирає, а на ранок їм соромно згадувати подробиці.

Козероги

Ці люди дуже прагматичні і п'ють вони тільки якісне спиртне, яке грає на променях Сонця. Козероги не завзяті гурмани спиртного, на їхню думку, воно відволікає від реальності.