Символом Нового року 2018 буде жовта собака, яка прийшла на зміну півневі. Вважається, що новий символ дуже добродушний, справедливий і спокійний, а пріоритетами у новому році стануть сім'я, любов, дружба і вірність. Це все, звичайно, дуже добре, але кожна господиня повинна знати, що обов'язково має бути на новорічному столі 2018, щоб не образити собаку.

Що повинно бути на столі в Новий рік 2018

Якщо говорити про східні традиції, то в першу чергу потрібно врахувати дві речі: уподобання господині і те, що символ, тобто собака – хижак. Це означає, що на столі обов'язково має бути чимало м'ясних страв:

- М'ясо
- Жовті або оранжеві овочі
- Фрукти
- Легкі десерти
- Напої

Мабуть, це найпростіший список того, що обов'язково повинно бути на столі в Новий рік 2018. Крім цього, зверніть увагу на те, що основна страва обов'язково повинно бути м'ясною. Це може бути і рулет, і стейк, і рулька, і відбивні, і шашлик. Чого тільки душа забажає. Крім цього, закуски на Новий рік теж повинні бути м'ясні: паштет, шинка, ковбаса, або холодець.

Що стосується салатів, тут краще приготувати те, що буде чудово поєднуватися з м'ясними стравами. У жовтої собаки особливих переваг в цьому немає, все на розсуд гостей і господині.
А ось десерти на Новий рік 2018 краще зробити легкі і корисні, але щоб поєднувалося з м'ясом. Наприклад, це можуть бути фруктові салати, сирні страви, пудинг, желе, морозиво і фруктові торти. Алкоголь можна вибрати який завгодно.

Що не можна ставити на новорічний стіл 2018

Так само, є страви, яких не повинно бути на столі в Новий рік 2018:
- Жирне м'ясо
- Копченості
- Гострі страви
- Соління
- Дуже солодкі десерти

Дивіться: Що приготувати на Новий рік 2018

Тепер ви знаєте, що можна ставити на новорічний стіл і чого не можна, це точно допоможе вам під час свята.