Новий рік – це, звичайно, прекрасне свято, яке супроводжує чарівна атмосфера. Ну і всі подарунки повинні бути відповідними. А особливо багато уваги потрібно приділити вибору подарунків батькам на Новий рік. Адже це найважливіші люди у вашому житті. Тому, ми вирішили дати вам кілька порад, і розповісти, що можна подарувати батькам на Новий рік 2018.

Подарунок мамі на Новий рік 2018

Картина в будинок

Подібні речі роблять ваш будинок дуже красивим і затишним. Тому красива картина додому на Новий рік виявиться прекрасним подарунком, який поєднує в собі тепло, затишок і увагу дітей.

Фотоальбом

Популярні новини зараз
У Міноборони заспокоїли військових, які недоотримали гроші за останні місяці: у чому виявилася причина Соняшникова олія виросте в ціні: аграрії назвали низку причин Нові ціни на цибулю налякали покупців: такого зростання ніхто не чекав, що буде далі Найпотужніший екстрасенс Хаял Алекперов назвав дату кінця війни в Україні: "Я не Бог, але..."
Показати ще

Кожна мама любить згадувати про те, які ви були в юності. Тому альбом, який буде їй про це нагадувати, безсумнівно, виявиться прекрасним подарунком на Новий рік 2018.

Біжутерія

Будь-яку жінку можна назвати сорокою. А ці птахи, як ми знаємо, люблять все, що блищить. Тому біжутерія в подарунок на Новий рік мамі буде дуже доречною. Знайдіть стильний комплект і красиво піднесіть його.

Подарунок татові на Новий рік 2018

Подарунок під хобі

Це самий логічний і безпрограшний варіант. Якщо ваш батько любить рибалку, або ж щось майструвати в гаражі, то вудка, або набір інструментів точно будуть йому по душі. Такий подарунок тату на Новий рік точно порадує його.

Книги

Звичайно, ви повинні знати, що любить читати ваш батько, якщо ні, або ви не впевнені, чи є у нього якась книга, то потрібно запитати у мами. Подарувати татові на Новий рік книгу – це точно хороша ідея, яка, без сумніву, порадує його.

Плед

Такий подарунок символізує тепло і турботу. А чого ще треба в Новий рік. Тому плед просто зайвий раз доведе, що ви любите ваших батьків і дбаєте про них.

Дивіться: Що подарувати на новий рік БАТЬКАМ?

Тепер ви знаєте, що подарувати батькам на Новий рік, і можете впевнено їхати в магазин.