Всі дівчата намагаються приховати свої недоліки. Найобов'язковішим засобом для цього є консилер. Однак, як виявилося, ми використовуємо його неправильно. Clutch.ua пропонує скористатись інструкцією від голлівудських візажистів.

Консилер - це засіб, що маскує темні кола під очима, пігментацію і невеликий висип.

Першу помилку ми допускаємо при виборі кольору. Нам здається, що чим світліше консилер ми купимо, тим краще він буде діяти. Але насправді світлий колір тільки підкреслить темні кола під очима. А от жовтий колір найкраще перекриває фіолетові і сині відтінки.

Друга помилка — нанесення. Багато блогерів чомусь затвердили думку про те, що маскування потрібно накладати кількома точками. А це зовсім невірно. Щоб рівномірно накласти консилер на обличчя потрібно використовувати пензль, а потім розтушовувати його пальцем.
Третя помилка -не накладайте консилер виключно під очима тоненькою смужкою. Колір погано розтушується, та й виглядає це дуже помітно. Тому намажте консилером трикутник від ока до носа.
Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що в цьому році дизайнери і візажисти приділили велику увагу глиттеру . Сяйво і блиск — новий яскравий тренд. Гліттер — маленькі блискітки. У цьому році він буквально повлюду: на вечірках, подіумах, фотосесіях.Найпопулярніше використання гліттера — в якості тіней. Саме на очах він виглядає найбільш доречно і стильно. А ще його легше наносити. Щоб накласти блискітки, потрібно використовувати жирну, маслянисту основу, яка буде сприяти прилипання блискучих частинок до століття. Глітером можна робити smoky-eyes, звичайний мейк-ап з повним покриттям століття, макіяж з підведенням і навіть стрілки.