Регіна Тодоренко розповіла про стосунки з колишнім хлопцем — шоуменом Микитою Трякиным. Тепер телеведуча і екс-коханий працюють разом.

"Я разом з ним створюю свій проект "Late Night з Регіною Тодоренко". Зараз у нас дуже міцні, можна сказати, товариські стосунки, — посміхається зірка, — Ми добре дружимо. Він розробляє сценарії, промо, заставки, геги. Зараз жартуємо, треба було раніше розлучитися, щоб почати працювати над проектом, настільки з ним комфортно працювати. Він навіть пропонував поїхати разом відпочивати: він, мій молодий чоловік, його дівчина і я. Його дівчина — наша спільна подруга. Ось така у нас шведська сім'я. Ми крутимося все в одному світі. Як по-іншому? Бухгалтери живуть з бухгалтерами, режисери з акторами, оператори з артистами шоу, а телеведуча з артистом". - відверто зізналася співачка

Регіна також нарешті розповіла про свого нового коханого. За словами артистки, він — людина-оркестр. Обранець провідною і співає, і грає в театрі, і веде шоу. А ще у нього є свій бізнес. Разом молоді люди вже півроку.

Раніше "Знай.иа" повідомляв про те, що відома українська зірка і телеведуча Регіна Тодоренко продовжує вражати фанатів змінами в особистому житті: спочатку зірка тревел-шоу "Орел і Решка" покинула проект, потім переїхала в Лос-Анджелес вчитися на кінорежисера, а днями заінтригувала фанів несподіваними фотографіями. На одному з фото Реґіна дивиться новорічні фільми з таємничим чоловіком, а потім з цим незнайомцем позує в однакових в'язаних светрах.