Британські вчені дізналися, якого року народження люди найбільш схильні до ожиріння.

У роботах благодійної організації Cancer Research UK зазначено, що так звані мілленіали, тобто люди, які народилися з 80-х по середину 90-х років найчастіше страждають від зайвої ваги. З десяти чоловік, які народилися в цей проміжок часу, у віці від 35 до 44 років мають зайву вагу.

І тільки половина з тих, хто народився з 1945 по 1955 роки, мали подібні проблеми.

Відомо, що мілленіали найчастіше ведуть здоровий спосіб життя. Однак це їм не завжди допомагає. Вчені радять страждають від ожиріння людям більше їсти овочів та фруктів.

Популярні новини зараз

Михайло Поплавський поруч з гарячою студенткою показав, як вступити на бюджет: спритність рук і ніякого шахрайства

Леся Нікітюк в прозорій блузочці заговорила про багатих чоловіків: "Спасибі, я сама"

В університеті Михайла Поплавського присоромили абітурієнтку через гроші: "На більше не вистачило?"

Як обрати телевізор?

Показати ще

Мілленіали і капіталізм

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що існують стандарти, що зв'язують зростання і вага у дітей певної статі і віку. Якщо дитина потрапляє в норматив - все добре. Якщо його вага перевищує норму, це говорить про тій чи іншій мірі ожиріння.

Обчислюємо індекс маси тіла (ІМТ): масу тіла дитини в кілограмах ділимо на квадрат зростання в сантиметрах. Звіряємо ІМТ до встановлених Всесвітньою організацією охорони здоров'я нормативами.

Зараз зробити це ще простіше - перевірити вагу можна і онлайн. Наприклад, скориставшись одним із доступних калькуляторів в інтернеті.