Історія сліпого єнота зі штату Іллінойс (США), який "найняв" двох чорних котів для супроводу та захисту за їжу, буквально недавно стала відома громадськості і розлетілася по всьому світу, хоча тривала п’ять років, а її головний герой уже помер.

Як передає The Epoch Times, єнот, котрий через звичку стрибати на стіни втратив зір та порвав нижню губу, сповадився ходити харчуватися до жінки на ім'я Ерін Морріс.

Та завжди виносила тварині повну миску, причому, зважаючи на його травму, готувала йому пасту, розмочену у вершках і курячому бульйоні, різала на малесенькі шматки хот-дог та балувала іншими смаколиками. Правда, Ерін дуже турбував той факт, що єнот неабияк лякався незнайомих звуків, предметів і навіть опадів.

Так тривало до того часу, поки він не привів із собою двох чорних кошенят. Де ті взялися, невідомо, але вони ніби супроводжували сліпу тварину і стежили за кожним її кроком.

Популярні новини зараз

Дружина Віктора Павлика Катерина Репяхова показала свій гардероб після народження сина: "Шо попало"

Настя Каменських показала, заради кого "втекла" від Потапа в Буковель: "Танцював і кайфував"

Марина Боржемська поцілувала маленьку копію Узелкова: "Спасибі, що вибрала мене"

Колишня Потапа Ірина Горова показала своїх "скажених" мавпочок: "Перелякали дідуся"

Показати ще

Дивіться: Кошенята швидко зрозуміли, що поряд з єнотом є чим поживитися

Ерін змушена була збільшити об’єм харчування, бо коти поперед єнота бігли до тарілки. Вони добре зрозуміли, що поряд з цим хлопцем є чим поживитися. Головне: захищати його від неприємностей.

Коли єнот помер, жінка залишила кошенят собі на згадку про нього.

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", милий єнот Памкін став справжньою зіркою соцмереж.