Дворічна такса на прізвисько Гаспар 6 днів виживала в пустелі Атакама, куди втекла після падіння на злітно-посадкову смугу. У пошуках собаки брали участь користувачі соцмереж, представники авіакомпанії і навіть місцеві військові, повідомляє Mirror.

Гаспар подорожував по Чилі разом зі своєю господинею Дженіс Кавьерес і її кращою подругою Лигією Галлардо. Все йшло благополучно, поки дівчата не вирішили відправитися в Ікіке. Приземлившись в місцевому аеропорту, вони виявили на смузі розламану перенеску, в якій вже не було такси. Працівники аеропорту пояснили господині Гаспара, що перенеска випала з вантажного відсіку літака під час посадки і налякана собака втекла в пустелю.

Дженіс Кавьерес відразу ж розповіла про подію в соціальних мережах, попросивши користувачів про допомогу в пошуку і затриманні такси. До рятувальної операції підключилися працівники аеропорту та місцеві військові, проте Гаспара не вдавалося спіймати протягом шести днів. За цей час його кілька разів бачили в пустелі, однак він тікав від людей.

Нарешті спільні зусилля багатьох людей принесли плоди — господиня возз'єдналася зі своєю собакою. Ветеринар, яка брала участь у рятувальній місії, розповіла, що Гаспар був голодний і дуже наляканий.

"Він був брудним, переляканим і голодним. Він пропав без вісті на шість днів і втратив багато ваги"

На щастя, через кілька днів такса прийшла до тями і почала набирати вагу. Авіакомпанія, з літака якої випав Гаспар, взяла на себе відповідальність за те, що трапилося і проводить внутрішнє розслідування.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", у США завершився самий дивний конкурс, який тільки можна придумати – тут змагалися домашні улюбленці за звання найпотворнішої собаки року".

Виграв в номінації дев'ятирічний англійський бульдог на прізвисько Zsa Zsa Його власниця Меган Брейнард з Анока, штат Міннесота, отримає 1500 $ після перемоги в Петалуми, штат Каліфорнія.Пса Zsa Zsa, у якого помітно подовжений язик, знайшли на сайті пошуку домашніх тварин.