Користувачі мережі активно коментують веселе відео, на якому дитина дуже весело проводить сеанс годування екзотичної птиці - страуса.

На відеозаписі видно, як маленький хлопчик годує страуса прямо з вікна автомобіля.

Зголоднілій птиці дуже сподобалося частування.


Нагадаємо, раніше повідомлялося, що французькі вчені з Європейського синхротронного центру в Греноблі, з'ясували, що археоптерікси, вважаються найдавнішими птахами на Землі, могли літати приблизно так само, як сучасні курки. Раніше дехто з дослідникив дотримувався думки, що ці стародавні істоти злітати в повітря не вміли в принципі.

Популярні новини зараз

Еллерт в битовусі виявився повним лінивцем, у Мішиної здали нерви: "Нічого не робить"

Ольга Сумська розкрила секрет сімейного щастя з Борисюком: "Вип'ємо?"

Хвору Лілію Ребрик посадили під замок: "Весну зіпсовано..."

Головне за ніч: "втеча" Віктора Павліка і Реп'яхової, НП в літаку, Полякова без волосся і загадкова загибель українки

Показати ще

Археоптерікси жили 150 мільйонів років тому. А вчені всього світу продовжують сперечатися, чи до тварин, чи до птахів вони були ближче.

У ході нового дослідження фахівці за допомогою синхротрона вивчили структуру кісток даних тварин. Як виявилося, за їх будовою археоптерікси були значно ближче до сучасних летючих птахів, ніж до динозаврів або до птахів, які не вміють літати зовсім — наприклад, страусів.

Головною відмінністю є той факт, що у істот, "народжених літати", кістки значно більш тонші й легші, ніж у інших, і це дозволяє їм проводити багато часу в повітрі. Також фахівці, посилаючись на раннє дослідження, відзначають, що м'язи археоптеріксів кріпилися до їх кісток так само, як у птахів.

Нагадаємо також, що в інтернеті з'явилося дуже страшне відео, на якому розлючений бик вбиває чоловіка на очах у сотні учасників іспанського фестивалю. На кадрах відеозапису видно, як людина стоїть на підлозі біля колони, як раптом на нього накидається розлючена тварина. У підсумку бик кілька разів встромляє в нього свої роги, підкидаючи в повітря.

Як повідомляв портал "Знай.uа" в Китайській Народній Республіці група страусів влаштувала змагання на шосе між машин. Як з'ясувалося, тварини проживали на фермі в місті Фошань з провінції Гуандун.

В той день вони зламали гачок на двері й бризнули лапами. За страусами ганялися всі. Двох з них схопили на одному з перехресть. А інших спіймали аж за 50 кілометрів від дому. Один страус загинув через шалений забіг.