За два дні стартує масштабна подія у світі сучасного кінематографа – Каннський фестиваль. Серед загального переліку фільмів конкурсної програми представлять також стрічку Андрія Звягінцева "Нелюбов".

Відомо, що ця робота стане третьою у послужному списку режисера і вийде у прокат на початку наступного місяця.

Сюжет фільму базується на типовій московській родині, яка переживає розлучення. Батьки Женя та Борис через свої суперечки зовсім забувають про свого сина, а 12-річний Олексій дуже страждає від цього.

Відчувши себе повністю непотрібним, після чергової сварки він просто зникає.

На думку продюсера стрічки Олександра Роднянського, сам Звягінцев погано ставиться до трейлерів, адже вважає, що вони не можуть за кілька хвилин відобразити всю суть задуму. За такий короткий час ролик може тільки показати глядачам фабулу, час та місце дії.

Популярні новини зараз
Олексій Данилов пояснив, чому оточення путіна вже готове до повалення Федори Олександрійської 24 вересня: чому сьогодні не можна бруднити спідницю і навіщо кришити капусту, традиції та заборони дня 36,6 грн чи 50 грн: в НБУ попередили, чого чекати від курса долара у найближчі місяці Водіям, які вирішили заощадити на бензині, загрожує величезний штраф: перевищує вартість транспорту і позбавляє прав
Показати ще

"Нелюбов"- це глибоке дослідження людської природи та долі, морального стану суспільства", - додав він.

Як повідомляв портал "Знай.ua", у мережі опублікували трейлер фільму "Зошит смерті".