Вважається, що сни напередодні Різдва і в новорічну ніч можуть бути віщими. Деякі кажуть, що їх нам надсилають ангели, щоб показати, що нас чекає в недалекому майбутньому. Звичайно, подібне цікаво багатьом. Тому ми вирішили розповісти вам, як тлумачити сон у новорічну ніч та Різдво.

Тлумачення снів Новий рік

Звичайно, багатьом в Новий рік будуть снитися гірлянди, святкові вогні, хлопавки, феєрверки і подібні атрибути свята. Якщо вам приснилося, то це не має ніякого значення, можете просто забути такий барвистий сон. Ці символи нічого не значать.

Якщо сон у новорічну ніч показав, як ви літаєте, то потрібно очікувати швидкого кар'єрного зростання. Точно теж саме буде провіщати, якщо ви в новорічну ніч побачите, як ви пили колодязну воду, подорожували, піднімалися вгору по сходах, саджали дерево, або просто били мух, мили ноги.

А якщо в сні ви будете спати, значить до вас скоро прийде величезна удача, особливо в фінансових справах. А якщо ви в сні вбиваєте вошей, голодуєте, лежите в грязі кип'ятіть білизна, виливаєте вино, зустрічаєте кошенят, або ведмедів, то вам точно так само забезпечена величезна удача в новому році.

Щасливі в новому році будуть ті, кому довелося побачити в сні смажене м'ясо, теплі рукавички, березу або квітучу липу, білосніжні зуби. А якщо ж ваш сон у новорічну ніч з'явився горбань, то це до великого щастя.

А ось погані сни в новорічну ніч ті, які показують нам щітки, вироби зі сталі, курчата, а так же того, хто дряпався у сні, їла варену яловичину, робив покупки. Якщо ви побачите кошмар, то сприймати його буквально не можна, подумайте про ваші помилки і про те, як їх виправити.

Якщо сон у новорічну ніч покаже вам мертвих родичів, то згадайте, що вони вам радили. Це і буде головним пророкуванням.

Дивіться: Тлумачення снів, значення і віщі сни - Сонник Уділової, Міллера, Юнони

Тепер ви знаєте, що означають сни в новорічну ніч і, можливо дізнаєтеся, що вас чекаємо у новому році.