Стрілець (М/Ж) і Водолій (М/Ж)

Гармонійний союз двох людей зі схожими поглядами. Водолій в усьому підтримуватиме активного Стрільця, отримуючи у відповідь любов і турботу. У шлюбі вони стають рівноправними партнерами, яким ніколи не буває нудно наодинці.

Стрілець (М/Ж) і Стрілець (М/Ж)

Часто ці стосунки починаються із звичайної дружби. Поступово Стрільці відчувають спорідненість душ і пробують перейти на наступний рівень. Пару можна назвати досить міцною, здатною протистояти зовнішнім обставинам.

Популярні новини зараз
Засновник "Азову" звернувся до українців с проханням притримати всі "секрети та інсайди": "Врятувати сталевих людей" Kalush після перемоги на "Євробаченні" вдруге підкорив серця українок своїми почуттями до дівчини: "Цей закоханий погляд" Як відреагувала Польща на 0 балів від України на Євробаченні і ображаються на Федишин і компанію: "Ми прихистили 3 мільйони..." Глава КНР Сі Цзіньпін після розмови з президентом Франції щодо війни в Україні: "Досягти режиму припинення вогню"
Показати ще

Козеріг (М) і Телець (Ж)

Козеріг – класичний голова патріархального сімейства. Він зробить все, щоб забезпечити комфортні умови коханій людині. А жінка-Телець як раз стане тим самим мотиватором, який у всьому підтримувати "земної" чоловіка. Загальні цілі і прагнення – запорука міцних відносин у цій парі.

Водолій (М) і Лев (Ж)

Ще один союз протилежностей: зими і літа, амбіцій і невибагливість, марнославства і незалежність від чужої думки. І все-таки астрологи пророкують їм хороші перспективи. Левицям будуть приємні знаки уваги Водоліїв, які вони продовжать надавати навіть у шлюбі. А "повітряні" чоловіки відкриють для себе невичерпне джерело натхнення в особі "вогненної" жінки.

Риби (М) і Рак (Ж)

Ідеальна сексуальна сумісність, яка багато в чому визначає хороші перспективи для цього союзу. Як правило, жінка-Рак оточує дружина увагою і турботою, а чоловік-Риби трепетно ставиться до бажань своєї коханої. Обидва партнера достатньо відверті, що дозволяє їм вирішувати всі проблеми "на місці".

Скорпіон (М) і Козеріг (Ж)

Вони не поспішають зближуватися, довго придивляються один до одного, оцінюють перспективи. Але коли все ж вирішують зійтися, залишаються разом на тривалий час. Діючи спільно, Скорпіон і Козеріг забезпечують собі особистісний ріст і знаходять надійних супутників по життю в особі один одного.

Також "Знай.uа" нагадує, що раніше ми публікували гороскоп на 12 червня. Зірки говорять, що на небі зростаючий Місяць у Близнюках. Нас тягне до спілкування, в ці дні люди особливо охоче знайомляться. Посилюється поверхнева емоційна сприйнятливість — на все бурхливо реагуємо. Детальний гороскоп на сьогодні для кожного знака Зодіаку читайте в нашій статті.