Перед кожним походом до нового перукаря мимоволі починаєш нервувати: а зроблять тобі саме ту зачіску, яку ти хочеш? Цілком можливо, ти знову побачиш у дзеркалі щось таке, що хоч стій, хоч падай.

Як виявилося, такі ж проблеми у братів наших менших. Іноді після походу до грумеру домашнього вихованця просто не впізнати! То стиліст так постарався, то у господаря фантазія розгулялася — так відразу і не зрозумієш.

Чому це щеня нагадує милу бабусю?

— Людина, що ти зі мною зробила?

Тепер він навіть не дивиться на мене.

Таке відчуття, що цей улюбленець дуже сильно в чомусь завинив

Постригся і переодягнувся одночасно

Курка чи пес — ось в чому питання

Тепер коту потрібен сеанс психотерапії

Очікування і реальність...

Раніше ми писали, що кіт-екстремал проїхав 150 кілометрів на підвісці заднього колеса автомобіля в Примор'ї. Водій вирішив залишити кішку собі і в мережі запропонував жителям Примор'я вибрати для неї ім'я.

Як зазначається, молоді люди їхали з міста Арсеньєв, але вже в районі населеного пункту Михайлівка вони зробили музику тихіше і почули нявкання. Коли зупинилися, побачили незвичайного пасажира. Для того щоб дістати кота, довелося знімати колесо. Тварина здорова, але у неї є невеликі подряпини.

До речі, кішечка після екстремальної подорожі вже встигла прославитися в місцевих засобах масової інформації.

"Ось котик-мандрівник, якого знайшли під колесом. Це фото надіслав нам автор відео Артур (прізвище відмовився називати) житель Владивостока. Майже 150 км проїхав чотириногий від Арсеньєва до Михайлівки. Вдома його відмили, тепер він чудово виглядає. Це виявилася молода кішечка. Кличку їй придумують. Ми домовилися, що запропонуємо новим господарям свій варіант від переможця в конкурсі на нашій сторінці. Артур погодився розглянути і наш варіант теж", - пишуть журналісти.

Нагадаємо, що Ольга Фреймут прийшла під Верховну Раду з кошиком маленьких кошенят.

Як повідомляв портал Знай.uа, собака стала зіркою мережі після того, як врятувала кота від неминучої бійки.

Також портал Знай.uа писав, що жінка з міста Перта завела в Instagram сторінку "Брати і сестри Самоїди". Там ділиться фотографіями зі свого сімейного життя і життя улюбленців.