Схоже, що балерина Анастасія Волочкова згодна давати скільки завгодно підстав для критики, лиш би про неї хтось пам'ятав. Чергові скандальні фотографії моментально визвали шквал обурення з боку користувачів. На цей раз Волочкова викликала роздратування публіки, опублікувавши фото з салону літака, де вона сидить, високо закинувши над сидінням босі ноги. Про це пишуть російські ЗМІ.

Фото з'явилося під час перельоту з Кіпру, де Анастасія Волочкова кілька днів відпочивала разом з дочкою Аріадною. Повертаючись додому балерина зробила кілька фото, якими поспішила поділитися з фанатами. У відповідь негайно пішов шквал емоцій.

Зазвичай Анастасія Волочкова закриває коментарі до своїх постів, але цього разу вона, мабуть, скучила за скандалом. Обурені користувачі з радістю скористалися можливістю висловити свою думку про балерину.

Перше, що зацікавило аудторию, чому знаменитість летить економ-класом – на фотографії добре видно, що в ряді розміщується три крісла, в той час як у бізнес-класі їх два. Ймовірно, Волочкова з дочкою витратили на Кіпрі більше, ніж планували і вирішили заощадити.

Популярні новини зараз

"Буковель" продовжує веселитися на "почервонілому" Прикарпатті: "Окреме місце на карті"

Молода дівчина вийшла заміж за п'ятьох братів і приголомшила світ: "Сплю по черзі..."

Дмитро Комаров до "Світу навиворіт": дитинство, юність і дівчата, схожі на Кучеренко

У Москві виявили труп 20-річної українки: померла з голоду

Показати ще

Але головне обурення викликала непристойна поза, в якій Анастасія Волочкова розташувалася в кріслі літака. Користувачів обурило, що Волочкова голими ногами впирається в стінку літака - це визнали негігієнічним і нешанобливим по відношенню до інших пасажирів. Зрозуміло, що нікому не сподобається сусідство з чужими ступнями, навіть якщо вони належать балерині.

Ну і апогеєм обговорення стала чергова фотографія цих самих ступень балерини крупним планом. Люди, що стежать за життям Волочкової в соціальній мережі, вже могли бачити фото її ступень, деформованих балетом, і подібне видовище не додало особливого задоволення. Цього разу Анастасію знову наполегливо попросили утриматися від демонстрації її ніг без взуття.

"Настя, який ви приклад для дочки показуєте? Це щонайменше не пристойно ноги виставляти так. Так ще й фото всім показувати", - написали користувачі.

Кількість негативних коментарів під публікацією величезна. Але цілком може бути, що саме це і потрібно скандальної балерини.

Як раніше повідомляв портал "Знай.иа"старі фотографії Анастасії Волочкової викликали у прихильників подив: що змусило балерину так змінитися?