Для того, щоб не виникало конфліктних ситуацій у житті, необхідно добре розбиратися в людях. Астрологи провели дослідження і дізналися, які знаки зодіаку найневрівноважені і з ким краще ніколи не вступати у відкритий конфлікт. Дивно, але в ТОП неадекватів не потрапили двоякі Близнюки і зубасті Леви, все набагато складніше і цікавіше...

12 місце - ВАГИ

Звичайно ж нічого дивного в тому, що Ваги замикають рейтинг психопатів немає. Природа сама заклала в них постійне прагнення до гармонії і спокою. Якщо ваги потрапляють у скандал або в сварку (що трапляється вкрай рідко), вони щиро хвилюються і витрачають всі свої сили на переживання. Ці хлопці з дитинства вчаться обходити гострі кути і знаходити позитивне навіть в негативі.

11 місце - КОЗЕРІГ

Козероги - це закоренілі кар'єристи, яких вивести з себе можуть як раз неврівноважені люди. А все через те, що саме останні часто зривають їхні багаторічні плани, руйнують всі ментальні конструкції. Козеріг все життя тікає від гарячих емоцій, так як розуміє, що його спалах гніву може порушити відносини з людиною. Якщо ж представники знаку допустили сварку, то це означає лише одне: вони більше не бачать вигоди у відносинах.

Популярні новини зараз

Нова пошта повідомила про зміни в оплаті посилок: списуватимуть автоматично

Надя Дорофєєва "підтримала" Володимира Дантеса після нелегкого визнання: "Мізків там немає..."

Оля Полякова показала переможця Маски: хто ховався під образом "Сонця"

Гордон розповів, чи відпустить сина на війну

Показати ще

10 місце - ВОДОЛІЙ

Ці водні лапочки майже ніколи не виходять із себе. Їм нецікаво воювати з такими ж людьми, як і вони самі. Їх стремління знаходяться набагато вище будь-яких земних проблем. Там де панує думка, набагато цікавіше знаходити геніальні ідеї, а не витрачати сили на безглузді зіткнення. Тому здатність Водоліїв виходити сухими з води давно відома астрологам. Справжні віртуози дипломатії.

9 місце - РАК

Раки спокійні не через те, що володіють доброзичливою вдачею. Швидше, вони просто бояться навколишнього світу. Вони б і раді вибухнути, вийти з себе, але... Будь-яка вилазка з панцира для них загрожує катастрофою. Це послужило причиною тотального емоційного контролю і обачних дій. Навіть з близькими у них не виходить скандалити. Вони швидше прочитають нудну мораль, ніж дозволять собі зайве.

8 місце - РИБИ

Чутливі Риби теж побоюються емоційних спалахів. Вони швидше будуть ненавидіти і зневажати мовчки, ніж наважаться скандалити вголос. Риб вкрай лякає, що вони можуть постати перед оточуючими в не найкращому світлі. Вони всіляко намагаються уникнути конфлікту з близькими людьми. В цьому проявляється їхня схильність до тонкої маніпуляції. Це сірі кардинали політичних кулуарів. Їх авторитет тримається на здатності контактувати з усіма.

7 місце - ЛЕВИ

У Левів ставлення до скандалів парадоксальне. З одного боку, ці хлопці не бачать у відкритій агресії нічого доброго для себе. З іншого ж — вони допускають шалені з'ясування відносин, коли справа стосується об'єкта їх жадання. Тут вони і атакують, і захищають свою потенційну власність від інших одночасно. Вогняна стихія дає Левам достатньо енергії, щоб осадити будь-якого супротивника. При цьому самі вони анітрохи від гніву не страждають: їхня психіка рівна, а пульс завжди стабільний. Навіть якщо їм доводиться кричати на оточуючих, вони роблять це граючись.

6 місце - БЛИЗНЮКИ

Близнюкам необхідно відразу видавати одеську прописку в паспортному столі. Тому що ці чудові хлопці часто ведуть себе, як знамениті євреї: роздумують — таки бути скандалу, чи таки ні? Найчастіше все обходиться спокійно. Їм простіше спрямуватися до інших цілей, ніж з'ясовувати стосунки. До того ж з роками до них доходить, чому несподівано обриваються деякі зв'язки. Здатність Близнюків своїм гострим язиком відверто принизити людини викликає заздрість навіть у мстивих Скорпіонів. При цьому роблять вони це абсолютно буденно, якщо тільки Марс не знаходиться в Раку. Тоді в хід можуть піти і кулаки...

5 місце - ТЕЛЕЦЬ

А ось впертого Тельця вивести з себе все-таки можна. Цей знак характеризується довгим гнітом загоряння: щоб отримати перед собою розлюченого бика, доведеться довго тикати його палицею. Зате потім нікому не минути лиха — Телець найдужчий знак Зодіаку. Об його чавунний лоб розбиваються будь-які аргументи і заклики до адекватності. Поки все напруження нервової системи не буде скинуто, людина не зупиниться. Потім Тельці відчувають докори сумління, оскільки експресивне вираження емоцій їм не притаманно.

4 місце - ДІВА

Діви, які славляться своєю черствістю, на подив, майже потрапили в ТОП рейтингу неврівноважених. Хоча, якщо подивитися на рейтинг небезпечних злочинців, можна зрозуміти, що не все так добре, як здається. Якщо Дів вдається вивести з себе, вони отримають такий кайф від скандалу, що навіть Оля Полякова позаздрить. Ніхто з оточуючих, як правило, не готовий до їх блискавичних і точних атак. В той же час вони ніколи не нападають першими — чекають сигналу. Краще з Дівами дружити.

3 місце - СКОРПІОН

ТОП-3 рейтингу замикає Скорпіон. Ці хлопці не соромляться показувати всі свої межі. Вони приковують увагу не тільки пронизливим поглядом, але і колючим язиком. Якщо Скорпіон починає з'ясовувати стосунки, він робить це страсно, гаряче і палко. Цей знак може знищити супротивника одним словом. Правда, роблять це свідомо, і тільки з близькими. Інші люди їх мало цікавлять: вони потрібні лише в якості публіки.

2 місце - ОВЕН

Агресивний Овен здатний спалахнути через найменшу дрібницю. Його войовничість помітна практично відразу. Цей знак відкриває стихію вогню, а тому іскриться на всі боки. Достатньо злегка вколоти представника знака, щоб побачити перед собою справжнього психа. Овен не буде зволікати ні секунди: його природним поривом буде вбити свого кривдника. А відразу після добротної бійки вони знову стають веселими і цікавими хлопцями.

1 місце - СТРІЛЕЦЬ

Хто ж міг обійти неврівноваженого Овна в рейтингу, як не вогняний Стрілець. Хоча обидва знаки вкрай палкі, Стрілець відрізняється високим розумом. Він завжди нападає першим, причому плювати на кого. Будь це найближча людина або ледь знайомий сусід, представник знака знайде чим вколоти і як зачепити. Всі скандали в публічних місцях, як правило, ініціюються саме Стрільцями. Тільки ці хлопці не бояться при всіх з'ясовувати стосунки — вони занадто впевнені у своїх силах. Їх психічна неврівноваженість схожа на режисерський експеримент: а що буде, якщо я зроблю так? Тому до спалахів неадекватної поведінки Стрільця слід ставитися спокійно. Він просто проживає ролі своїх персонажів.

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа", у четвер, 19 квітня, зорі в гороскопі кажуть, що на небі зростаюча Місяць у Тельці.