Житель Великобританії Ян Елліс є відомим орнітологом, який захоплюється живою природою. Завдяки йому нещодавно рятувальникам вдалося вберегти від неминучої смерті маленького тюленя.

Ян проводив спостереження за птахами в районі Фрамптонских боліт, що розкинулися в Лінкольнширі і побачив дивну картину. Корови, які паслися неподалік, неймовірно зацікавилися якимось предметом.

Відомо, що корови є досить цікавими тваринами і Елліс вирішив простежити за ними. Спочатку чоловікові здалося, що в болоті знаходиться якийсь предмет, але він придивився уважніше і зрозумів, що в оточенні корів знаходиться тюлень.

Варто відзначити, що тюлень в цій місцевості не є дивовижною знахідкою, адже від болота по річці до відкритого моря всього кілька кілометрів. Тим не менш, підвищений інтерес корів змусила вченого серйозніше поставитися до ситуації.

Ян налаштував свій бінокль і зрозумів, що там знаходиться дитинча тюленя, який не може самостійно вибратися з болотистій місцевості. Зкореї все, малюка принесло сюди з припливом, а вибратися назад він вже не зміг. Чоловік відразу ж викликав рятувальників, які визволили малюка тюленя з болотистого полону.

Популярні новини зараз
Про штраф ТЦК розповість мобільний додаток: що вигадали для ухилянтів Пенсіонерам додадуть 600 гривень: як оформити надбавку Важливо для кожного пенсіонера: українців попередили про зміни Пенсіонерам призначили до виплат додаткові 940 гривень: хто перший у списках
Показати ще

Пізніше було встановлено, що новонароджене дитинча і йому близько п'яти днів. Він осиротів і до моменту порятунку вже встиг зголодніти і отримати зневоднення. Без допомоги людей він не зміг би вижити.

Крім того, у малюка виявили інфекцію в легенях. Кілька місяців фахівці виходжували малюка, а потім, коли він підріс, випустили в океан.

Дивіться: репортаж про порятунок

Як повідомляв раніше портал "Знай. ua" мешканка штату Флорида по імені Ерін Ерс помітила двох тварин біля входу в ліс. Спочатку звірі просто дивилися один на одного. Потім почалася справжня бійка не на життя, а на смерть. Хоробра енотиха побилася з риссю і прогнала її подалі від своїх дитинчат.