Експерт психології відносин та індивідуальний консультант Ярослав Самойлов розповів про те, що насправді подобається чоловікам у ліжку. Читай про це в матеріалі Clutch.

1. Не вказуй йому, що робити

Навіть якщо ти знаєш, як краще, притримай язика за зубами. За дверима в спальню ти повинна бути просто жінкою, яка хоче подарувати своєму чоловікові задоволення і отримати його сама. Будь відверта в тому, що тобі подобається, але дозволь йому бути лідером.

2. Будь жіночною

Популярні новини зараз
Душ стане справжньою розкішшю: українців змусять платити по 134 гривні за куб води Vodafone дав можливість залишатися на зв'язку за 35 гривень на місяць: як скористатися шансом Платити за електроенергію потрібно по-новому: постачальник послуг попередив споживачів Українці зможуть насолодитись світлом: енергетики дають оптимістичний прогноз
Показати ще

Інстинктивно вгадувати, що подобається чоловікам (і в ліжку в тому числі) – здатність, яка присутня у більшості жінок, що перебувають в істинному стані жіночності. Для цього тобі потрібно бути сприйнятливою, відкритою, чуттєвої, до країв наповненою жіночою енергією.

3. Будь виразною

Ця здатність подобається чоловікам більше за все. Мається на увазі вміння жінки показати те, як вона висловлюється на старання чоловіка в ліжку. Зітхання, крики, стогони, вираз обличчя, зміни в голосі, погляд, чуттєве покусування губ – все це здатне пожвавити в ньому альфа-самця, підсилюючи таким чином отримуване ним самим задоволення від процесу.

4. Будь позитивною

Якою буде твоя реакція, якщо під час сексу твій партнер скаже, що у тебе, наприклад, дуже широкі стегна. Погодься, вибір ситуації для таких заяв злегка недоречний. Те ж саме стосується і тебе. Під час сексу не варто критикувати. Це однозначно не те, що подобається чоловікам у ліжку.

5. Будь поруч, а не витай у хмарах

Не знаю, які там у тебе турботи і фантазії, але вести себе в ліжку так, щоб він не відчував твоєї присутності, неприпустимо. У ліжку всі свої думки і переживання відкладай на потім.

Інакше ти просто не зможеш адекватно реагувати на його слова і дії, тим самим ризикуючи принизити його чоловічу гідність. Будь впевнена, твоєму чоловікові подобається, коли в ліжку ти зосереджуєшся на його стараннях і по-справжньому отримуєш задоволення.

Нагадаємо, експерт психології відносин та індивідуальний консультант Ярослав Самойлов розповів, які елементи жіночого гардеробу змушують серце чоловіка битися частіше.

Як повідомляв Знай.ua, як правило, чоловіки постійно завищують кількість своїх сексуальних партнерів, щоб здаватися більш досвідченими в очах друзів і знайомих.

Також Знай.ua писав, чоловіки не менше жінок страждають від пригніченості і роздратування після сексу, з'ясували австралійські вчені.