На пляжі популярного курорту знайшли історичний артефакт. Експерти з Морського музею США вже встигли спланувати відтворення 3D-моделі корабля на основі знайденого фрагмента.

В американському штаті Флорида на пляж курорту Понте-Ведра-Біч з океану винесло на берег 15-метровий фрагмент корабля XVIII століття. Відомо, що на уламки натрапила жінка, яка гуляла по пляжу з сином.

На думку фахівців, фрагмент корабля добре зберігся, так як він роками лежав у піску на дні. Вони також вважають, що спочатку весь корабель був обшитий міддю, залишки якої виявлені на рідкісній знахідці.

Популярні новини зараз

З 1 вересня школи перейдуть на стандарти Нью-Гемпшира: малюнки – на уроках історії, нові тести і "нарко-перевірка" вчителів

Олена-Крістіна Лебідь показала стрункого Розенка у відмінній формі - "Пакує купальник"

Відпустка без перешкод: як і коли правильно купувати путівки до Туреччини та Єгипту, поради для українців

Олександр Еллерт після розриву з Ксенією Мішиною вирішив не марнувати час: "Бери від життя все"

Показати ще

Також на кораблі залишилися вирізані на шпангоутах римські цифри. Дослідники з Морського музею виміряли та сфотографували уламки. На основі зібраного матеріалу вони планують відтворити 3D-модель корабля.

Нагадаємо, раніше австралійські археологи в музеї Сіднея виявили останки мумії в єгипетському саркофазі, який до цього вважали порожнім. Мумія зберігалася 150 років, але виявили її лише в минулому році, коли вчені відкрили саркофаг.

Фахівці вважають, що знайдені останки людських ніг та кісток були пошкоджені раніше розкрадачами гробниць. Дослідники не приховують свого захоплення від знахідки. Археолог Джеймі Фрейзер розповів про те, що йому ніколи не вдавалося розкопати єгипетську гробницю, але цей момент настав.

"Порожній" саркофаг "знахідку" і три інших саркофага привіз в Австралію засновник музею університету Сіднея в 1860 році. 150 років ніхто не піднімав кришку, так як гробниця вважалася порожньою. Фрейзер стверджує, що єгиптологи не приділили увагу цьому саркофагу через його "миршавий вигляд".

Зараз експерти спробують ідентифікувати мумію, незважаючи на те, що від загальної маси тіла залишилося лише 10%.

Як повідомляв портал "Знай.uа" пошуки представників позаземних цивілізацій не припиняються вченими ні на секунду. Так, російським вченим вдалося виявити залишки невідомої істоти, які були прийняті за скам'янілості позаземного представника на планеті Нібіру. Про це повідомляють місцеві ЗМІ. Увагу палеонтологів привернули черепа, які спочатку були прийняті експертами за кістки тварин.