Виявляється, всі іграшки до та післявоєнного періоду, які зберігають багато український родин, мають надзвичайну цінність!

Про це повідомляє "Бджола".

Наразі експерти вже відзначають, що на новий рік можна не тільки розтрачати гроші, але й навіть можна заробити та стати міліонером. Так, старовинні новорічні іграшки можуть принести своєму власнику дуже великий прибуток.

Варто відзначити, що колекціонери, які скуповують саме такі іграшки зазначають, що одна з них може коштувати понад 100 доларів за одну штуку.

Письменниця і колекціонер іграшок Лада Лузіна розповідає:

Популярні новини зараз

Вистачить всій країні і будемо продавати? Під Харковом виявлено велике родовище газу, рекордних розмірів

Військовий призов в Україні скасовувати не будуть, але змінять термін служби: заява Міноборони

"Мій розум підірваний": жінка приголомшила мережу курйозною ілюзією, схожою на "причандал"

Головне за 3 грудня: перемога "Шахтаря", фатальний поворот "голодної туси", фінал "Холостячки" і мінімалка в 6700 гривень

Показати ще

«Зараз навіть поганенька ватяна іграшка коштує доларів 50. І ціни постійно ростуть. А якщо це колекційні екземпляр, то вартість зростає до 10-15 тисяч. Наприклад, я раніше придбала іграшку за 300 гривень, зараз вона коштує в районі 10 тисяч. Швидше за все , через певний час її ціна ще зросте".

Антиквар Євгенія Таранова говорить:

«Якщо мова йде про 1940-і роки, то новорічні прикраси того часу дуже цінні. З цього історичного періоду майже нічого не збереглося - згоріло або було втрачено».

Створення оригінальних новорічних іграшок.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв про існування можливості заощаджувати на новорічних святах.