Батько з сином навіть не здогадувались, чим обернеться для них виконання домашнього завдання та, здавалося б, звичайний похід на екскурсію до старовинного замку. Але те, що побачили потім жителі графства Кент (Британія), нагнало на них справжній шок і не лише на них.

Під час вивчення історії замка Фарнборо чоловік зробив кілька знімків. На фото він побачив дивний силует. Фігура, загорнута в чорне, стояла на сходах, - пише Mirror.

При цьому під час зйомки Джон не бачив таємничу постать, тому він звернувся до дослідника паранормальних явищ за відповіддю. Той, в свою чергу, сказав, що події немає пояснення.

Місцеві жителі бачили чорного ченця і раніше. Згідно з місцевою легендою, їм був Вільям де Ейнсфорд, який доглядав за замком для архієпископа Кентерберійського і в 1130 році нібито пішов на пенсію, щоб стати ченцем.

Популярні новини зараз

Розлучена Соломія Вітвіцька втекла від депресії під камеру: шалена амазонка

Соломія Вітвіцька з Марічкою Падалко у вечірніх сукнях зачарували Україну: феї, а не жінки

Українці переходять на літній час: коли, як і що доведеться витерпіти людським нервам

Головне за ніч: "втеча" Віктора Павліка і Реп'яхової, НП в літаку, Полякова без волосся і загадкова загибель українки

Показати ще

Деякі користувачі Мережі припустили, що це просто дірка в стіні. Тоді Джон спеціально повернувся на те місце, і там отвору не виявилося. Паранормальний слідчий також побував в замку і підтвердив достовірність знімка.

Моторошні кадри, зняті очевидцями

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", українці у Карпатах зафільмували брокерського привида. Це явище нерідко можна побачити у горах.