Мікоплазмоз — інфекція, яка передається статевим шляхом і проходить практично безсимптомно. Поки вона малодосліджена, але лікарі переживають про те, що вона може стати новою інфекцією, якій не страшні антибіотики. Передає Clutch.

Британська асоціація сексуального здоров'я та ВІЛ оприлюднила нові рекомендації для лікарів і пацієнтів про те, як визначити і лікувати урогенітальний мікоплазмоз. Інфекція передається статевим шляхом через незахищений секс.

Чим небезпечний мікоплазмоз

У чоловіків ця бактерія викликає запалення уретри, неприємні виділення з пеніса, біль при сечовипусканні. У жінок — запалення репродуктивних органів (матки і фаллопієвих труб), викликаючи біль, лихоманку і іноді кровотечу. Якщо запустити це страшне захворювання воно може викликати навіть безпліддя. Проте, ця інфекція не завжди потребує лікування і не завжди показує свої симптоми.

Популярні новини зараз
Сукня за 8 млн грн, вілла росіян і Максим Галкін - тамада: весілля киян у Комо розлютило українців Від 132 до 110 кілограм: співачка alyona alyona показала себе до і після схуднення ТЦК може відібрати важливий документ – українців попередили про чергову пастку "Це тупість...": українці лютують через слова зірки "Кріпосної", після удару по дитячій лікарні
Показати ще

У групі ризику знаходяться ті люди, у яких було більше чотирьох статевих партнерів за рік.

Як захиститися від інфекції

Запобігти передачі цієї інфекції можуть презервативи. Лікарі вкотре сурмлять про те, що потрібно користуватися контрацептивами при сексі з нерегулярними партнерами.

"Настав час, щоб громадськість дізналася про урогенітальний мікоплазмоз", — заявив представник Британської асоціації сексуального здоров'я та ВІЛ доктор Пітер Гринхауз.

Лікування мікоплазмозу

По всьому світу падає ефективність лікування мікоплазмозу групою антибіотиків під назвою макроліди. У Британії стійкість до макролідів досягає 40%. Але в більшості випадків ефективність демонструє інший антибіотик — азитроміцин. Лікарям британські експерти радять використовувати тести на мікоплазмоз, якщо симптоми у пацієнтів можуть вказувати на це захворювання, підбирати правильні антибіотики і стежити за станом пацієнтів до повного одужання.

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", стосунки прийнято вважати "неправильними" і апріорі нещасними, якщо при наявність постійного партнера, жінка або чоловік мають зв'язку інтимного характеру з кимось іншим. Однак деяким до душі концепція "відкритих" відносин, і вона робить їхнє життя абсолютно щасливим.