Активним юзерам інтернету, чиї справи можуть представляти особливий інтерес, необхідно серйозно поставитися до своєї кібербезпеки. Про це розповів відомий блогер Олександр Барабошко, коментуючи гучні скандали навколо компаній Facebook та Google Chrome.

"Усій цій конспірології варто довіряти і якимось чином себе убезпечити. Але все це стосується тільки тих людей, які представляють певну цінність. Тобто простий користувач, його персональні дані є лише частиною глобальної статистики. Якщо таким компаніям як Cambridge Analytica потрібно буде зрозуміти настрої всередині України або настрої у Східній Європі, то тоді ця людина буде нести важливу статистичну інформацію, але не більше", - зазначив він.

За його словами, професіоналам не складе труднощів отримати доступ до цих камер, якщо це буде представляти інтерес.

"Якщо ти займаєшся якимись серйозними процесами, великою політикою, великим бізнесом, тоді однозначно варто турбуватися про свою безпеку. І заклеєні камери на ноутбуках, не такий вже маразм. І я розумію тих людей, які це роблять. Хороші фахівці можуть отримати доступ до цих камер, тому якщо ти займаєшся серйозними справами, то про свою кібербезпеку варто подбати", - підкреслив Барабошко.

Популярні новини зараз

Бойовий флот США мчить до Чорного моря на допомогу Україні: "Кораблі залишаться..."

Надя Дорофєєва "підтримала" Володимира Дантеса після нелегкого визнання: "Мізків там немає..."

Міра Карпович з "Татусевих доньок" розповіла про відносини з "сестрами": "Пили, курили, було все..."

У Харкові помер відомий бізнесмен і друг Кернеса

Показати ще

Крім того, блогер додав, що прості користувачі не дуже про це турбуються.

"Звичайні користувачі щодня надають найширший доступ до своїх персональних даних. Людина ставить плагін, який допомагає завантажувати музику, і він вже дозволяє розробникам програми аналізувати інформацію з його комп'ютера. Такі користувачі щодня роздають свої особисті дані стороннім сервісам", - констатував він.

Як повідомляв портал "Знай.uа" фахівці-уфологи під час дослідження фотознімків американського космічного агентства NASA виявили НЛО у вигляді ангела. Так, дивна космічна тарілка з'являлася біля Сонця не один раз за останні шість років. За формою неопізнаний літаючий об'єкт нагадує ангела з розпростертими крилами. Біля хвоста НЛО знаходяться круглі утворення, схожі на кораблі. Вчені вважають, що це літальні апарати, які захищають головний об'єкт.