1. Овен і Ваги

Овен має сильні задатки лідерства та відваги, іноді може бути агресивним і необачним. Ці риси відбиваються як у професійному, так і в особистому житті.

В інтимному плані – це дуже пристрасні партнери і гарною парою для них були б Леви і Скорпіони.

Але кращим партнером для глибоких відносин стануть Ваги. Овнів приваблює справедлива і врівноважена вдача Ваг.

Популярні новини зараз
Українців ловитимуть посеред вулиці — ТЦК отримали нові повноваження по перевірці документів В українців масово горять холодильники: як зберегти техніку під час відключень світла Комунальники знайшли управу на хитрунів, які не платять роками: позбавляють найважливішого Українців, які відкладали долари чи євро змусять сплатити штраф: 20% від суми
Показати ще

Потреба Терезів в емоційному зв'язку і вміння підтримувати тягу до пригод чудово доповнюється зі здатністю Овна до управління.

2. Телець і Діва

Приземлений Телець швидше за все буде домосідом, який найбільше цінує час, проведений з родиною. Він також прихильник традицій, і на нього завжди можна покластися.

Знак найбільш сумісний з Дівою, яка теж цінує сімейне життя. Між ними також будуть хороші інтимні стосунки, так як Діва в такій же мірі віддає перевагу чуттєвій стороні інтиму.

При цьому Тельцям варто триматися подалі від Стрільця, який завжди буде шукати пригод і не зробить його щасливим.

3. Близнюки і Стрілець

Веселі і безтурботні Близнюки можуть розговорити кого завгодно і не дадуть вам нудьгувати ні на хвилину. Однак енергійна натура Близнюків заважає їм завести постійні відносини. Більшість Близнюків не люблять зобов'язань, і як тільки відчують, що справа приймає серйозний оборот, починають відступати.

Розумний і добрий Стрілець швидко приверне увагу Близнюків. Їх імпульсивні характери доповнюють один одного і дозволяють обом розквітнути у відносинах. Коли обидва ці знаки об'єднуються, вони відчувають себе щасливими і захищеними.

Практичний Козеріг не є парою для Близнюків.

4. Рак і Телець

Раки – найчуттєвіші і найніжніші знаки. Найбільш відмітною рисою Раку є його вміння співпереживати. Дуже часто вони просто не можуть відмовити іншим.

Гарною парою для Раку стане Телець, який цінує емоційний зв'язок.

Раки зазвичай приймають все близько до серця, і будь-яке необережне висловлювання може образити їх, тому їм варто триматися подалі від Левів, які деколи не розуміють, що їх необережні висловлювання можуть поранити чутливих Раків.

Раніше Знай.uа складав для вас тест на сумісність імен.

Також ми публікували гороскоп для всіх знаків на 29 липня.

Також читайте еротичний гороскоп від Знай.uа.