У Лос-Анджелесі, штат Каліфорнія, найбільша кількість безпритульних котів у порівнянні з іншими містами США. За останніми даними, у цьому місті без домівок живуть близько 3 млн тварин.

Цією проблемою займається благодійна організація Fixnation - вона стерилізує та шукає сім'ї котам. Волонтери об'єдналися з компанією Architects for Animals та побудували тимчасові будиночки для котів.

Популярні новини зараз
З 1 січня почне діяти новий законопроєкт: наскільки він засмутить водіїв Обережно – це струм: українців попередили, що заборонено підключати до генераторів Для українців вигадали нові платіжки: тарифи не підніматимуть, але платити доведеться більше Українці в паніці змітають із полиць пристрої для зарядки: ціни починають не кусатися, а з'їдати
Показати ще

Серед об'єктів, створених архітекторами і дизайнерами з різних країн світу для котів Лос-Анджелеса - тимчасові укриття у вигляді пуфів, заповнених рослинами, будиночки, що складаються за образом і подобою орігамі, велика сфера з мотузки, лабіринт з труб для витяжки та інші оригінальні споруди.

13 проектів представили в рамках щорічної благодійної ініціативи Architects for Animals. Кошти від продажу дизайн-об'єктів направлять на підтримку зоозахисних організацій.

Девізом програми Architects for Animals став вислів Махатми Ганді: "Велич і моральний прогрес нації визначається її ставленням до тварин". Проекти будуть продані на онлайн аукціоні, а виручені кошти підуть на лікування, утримання, стерилізацію і пошук нових сімей для бездомних, покинутих і диких кішок і котів.

Зазначимо, що проекти Architects for Animals принаймні допоможуть котам отримати дах над головою та безпечно почуватися.

Як повідомляв портал "Знай.ua", у Каліфорнії ухвалили закон, який зобов'язує зоомагазини продавати тварин виключно з притулків.