У Лос-Анджелесі, штат Каліфорнія, найбільша кількість безпритульних котів у порівнянні з іншими містами США. За останніми даними, у цьому місті без домівок живуть близько 3 млн тварин.

Цією проблемою займається благодійна організація Fixnation - вона стерилізує та шукає сім'ї котам. Волонтери об'єдналися з компанією Architects for Animals та побудували тимчасові будиночки для котів.

Популярні новини зараз
Пенсіонери можуть отримати надбавку 500 грн після індексації: кому взагалі не пощастить Понад 50 млн на користь агресора: дружина Медведчука Марченко підпільно фінансувала росгвардію та МВС рф Нафтогаз почав нараховувати борги українцям, у яких електричне опалення: "Це що, жарт якийсь?" Ніколи не зможуть "грати на 2 фронти": жіночі імена, володарки яких не підуть на зраду
Показати ще

Серед об'єктів, створених архітекторами і дизайнерами з різних країн світу для котів Лос-Анджелеса - тимчасові укриття у вигляді пуфів, заповнених рослинами, будиночки, що складаються за образом і подобою орігамі, велика сфера з мотузки, лабіринт з труб для витяжки та інші оригінальні споруди.

13 проектів представили в рамках щорічної благодійної ініціативи Architects for Animals. Кошти від продажу дизайн-об'єктів направлять на підтримку зоозахисних організацій.

Девізом програми Architects for Animals став вислів Махатми Ганді: "Велич і моральний прогрес нації визначається її ставленням до тварин". Проекти будуть продані на онлайн аукціоні, а виручені кошти підуть на лікування, утримання, стерилізацію і пошук нових сімей для бездомних, покинутих і диких кішок і котів.

Зазначимо, що проекти Architects for Animals принаймні допоможуть котам отримати дах над головою та безпечно почуватися.

Як повідомляв портал "Знай.ua", у Каліфорнії ухвалили закон, який зобов'язує зоомагазини продавати тварин виключно з притулків.