Як повідомляє Clutch.ua зовсім скоро настане літо і прийде час показати свої гарні ніжки. Дізнайтеся, які шорти стануть трендом цього сезону і швидше відправляйтеся на шопінг.

Акцент на талії

Талія нам, дівчатам, дана для того, щоб підкреслювати її. Геть широкі сорочки та футболки! У цьому сезоні моделі із завищеною талією - найстильніше і сексуальне рішення. Вибирайте моделі в стилі сафарі: з широкими штанинами, алеь які щільно сидять на талії. Такі шорти ідеально підійдуть і під класичний стиль, і під топи і маєчки.

Джинсові шорти


Джинсові шорти ніколи не вийдуть з моди і вважаються літньою необхідністю. В цьому сезоні не варто налягати на міні, а навпаки, зверніть увагу на бермуди і моделі з високою посадкою. До речі, шорти з патчами, нашивками, значками та іншими декоративними елементами також не варто обходити стороною.

Принти


Цього літа додайте яскравих фарб! А краще, нехай шорти будуть прикрашені гарним принтом або якимось орнаментом. Геометричні малюнки, смужки, квіткові візерунки, горошок, анімалістичні мотиви або абстракціонізм - у цьому сезоні знайдіть ідеальний принт для себе.
Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що горох в моді вже не перший сезон, але саме цього літа він буде на піку популярності. Однак, такий принт вкрай вередливий. Він може повнити або зробити весь образ жахливо непримітним. Щоб "розбавити" гороховий принт, додайте до нього аксесуарів, яскраву взуття або сумочку. Ми підготували кілька ідей для натхнення.