Чим глибше в уральський ліс, тим більше відкривається таємниць і загадок. Знімальна група телеканалу Рен-ТВ вирушила до місця, де бачили снігових людей, та де ще збереглися залишки одного із найдавніших поселень людства.

На озері Иткуль є дуже похмура скеля, що височіє над водою. Справляє досить сильне негативне враження на всіх, хто побачив її в перший раз. А видно цей шматок скельної породи з здалеку і практично при будь-яких погодних умовах. В доісторичні часи ця місцевість не була затоплена; тут приносили людські жертвопринесення. Урожай людських життів камінь продовжує збирати досі: у водах озера періодично знаходять тіла утоплеників.

Круги на полях невідомого походження виникають у багатьох точках земної кулі. Але тільки на Уралі вони з'являються навіть там, де землю не обробляють. Чи є ці концентричні окружності справою рук людей, або ж тут постаралися інопланетяни - незрозуміло. Відомо лише, що в радянський час у цій місцевості знаходився військовий об'єкт, де проводилися секретні експерименти. Фахівці називають це місце Каслинской аномалією.

Популярні новини зараз

Юля Зайка показала, ким замінила Холостяка Заливака: "Ми пара?"

Арсен Мірзоян і Тоня Матвієнко разом вже 4 роки, пара показала приклад для наслідування: "Нам мало"

Потужний вибух на хімзаводі загрожує світу, спалахнуло все: нагадує Чорнобиль

Анна Богдан залишила обручку Міші Заливако і втекла до Джесіки з "Холостяка"

Показати ще

Одне з найбільш древніх поселень людського роду знаходиться саме тут, його виявили більше 30 років тому. Назвали його ім'ям Аркаїм, яке тепер широко відомо. Дивно те, що це місце було колись містом з розвиненою інфраструктурою. Для періоду бронзового століття унікальна така архітектурна складність, що вимагає знання принципів планування і математичних розрахунків.

У Березівському трикутнику періодично збираються найвизначніші уфологи. Вони чекають тут зустрічей зі сніговою людиною, літаючими тарілками і просторово-тимчасовими аномаліями. На відео поки нічого толком не знято, натомість расскозов місцевих жителів про подібних рандеву - хоч відбавляй.

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua" інопланетяни, крім нашої планети, можливо, відвідували ще й Марс. У всякому разі, марсоходу Opportunity вдалося зафіксувати на поверхні Червоної планети щось, що нагадує скелет гуманоидної істоти.