Зовсім недавно був підписаний законопроект №5496. Цим самим Верховна Рада України проголосила, що відтепер 2 травня – це не вихідний день, зате католицьке Різдво 25 грудня тепер офіційний вихідний день в Україні. І ми вирішили зробити повний список вихідних днів в Україні в грудні-січні.

Коли будуть святкові вихідні 2017-2018

Як ми вже сказали, тепер 25 грудня – це офіційний вихідний день в Україні. Та й крім цього свят у грудні-січні вистачає. Не забуваємо, що Різдво (7 січня) за юліанським календарем, прийнятим у православній та греко-католицькій церквах, є в Україні є святковим неробочим днем.

Вихідні на Новий рік і Різдво будуть досить пристойними. У кожен з цих свят ми отримаємо за три дні відпочинку. 31 грудня – це неділя, тому понеділок після Нового року буде вихідним днем. Таким чином, в Новий рік у нас буде три вихідних – субота, неділя і понеділок (1 січня).

З Різдвом у нас точно така ж ситуація. 7 січня (Різдво) 2018 припадає на неділю, тому понеділок, 8 січня, буде неробочим днем. Так що вихідні на Різдво будуть в суботу, неділю і понеділок (6, 7, 8 січня відповідно).

Популярні новини зараз
Готуємо велосипеди? Українцям відповіли, коли на заправках не залишиться бензину та солярки Польща готується до війни: "Ймовірність дуже висока" Як приготувати котлети без грама м'яса: ніхто навіть не здогадається Українцям виплатять компенсацію на оплату комуналки і це не субсидія: кому пощастить
Показати ще

Дивіться: Вихідні на Новий рік і Різдво: скільки українці відпочиватимуть на початку 2018 року

Тепер ви знаєте, коли в Україні будуть святкові вихідні в грудні-січні.