Що представники кожного знака зодіаку роблять відразу після інтиму.

Овен (21 березня - 19 квітня)

Представникам цього знака Зодіаку властиво забувати ім'я людини, з яким вони тільки що зайнялися cекcом, але це нормально, адже це Овни. У них в житті відбувається стільки всього, що вони не особливо зацікавлені в тому, щоб запам'ятовувати імена всіх своїх секcуальних партнерів.

Телець (20 квітня - 21 травня)

Після сексу Тельці люблять поспати. Вони в принципі люблять спати і використовують для цього будь-який відповідний момент. Партнери Тельців можуть образитися, що ті засипають відразу після сексу, але Тельців це особливо не хвилює.

Популярні новини зараз
Володимир Дантес показав, кому дарує квіти після розставання з Надею Дорофєєвою: "Хвилюючий момент" Головні новини за 25 травня: трагедія Олени Зеленської, реванш Усика, нові пенсії та загибель чемпіона на війні Ксенія Мішина ледве стримує сльози через жителів Європи: "За що нам..." Путінська підстилка Іван Охлобистін сам того не розуміючи розкрив всю сутність "русского мира": "Ми — орда"
Показати ще

Близнюки (22 травня - 22 липня)

Близнюки можуть запросто забути про cекс, яким вони тільки що займалися, відвернувшись на щось інше. Наприклад, вони можуть піти в туалет відразу після Cекс і так і не повернутися в спальню, бо їх увагою заволодів цікавий журнал або книга.

Рак (22 червня - 22 липня)

Після суксу Ракам подобається обійматися. Представники цього знака люблять, коли про них піклуються. Їм подобається відчувати обійми свого партнера, тому що вони дарують їм відчуття безпеки.

Лев (23 липня - 22 серпня)

Для Львів величезне значення має їх его тому відразу після Cекс їм буде потрібно підтвердження того, що вони були прекрасні. Їх буде турбувати тільки те, наскільки гарні вони були, а ось відчуття партнера їх будуть не особливо хвилювати.

Діва (23 серпня - 22 вересня)

Дівам властиво критикувати оточуючих. Під час сексу вони будуть мовчати, але відразу після нього висловлять свою думку і дадуть поради своєму партнерові. У представників цього знаку завжди були високі стандарти і саме тому вони настільки вимогливі до оточуючих.

Ваги (23 вересня - 22 жовтня)

Відразу після сексу Ваги будуть безсоромно напрошуватися на компліменти адже їм дуже важливо визнання оточуючих. Проте, вони відрізняються від Львів, яким достатньо своєї власної похвали. Терезам, щоб повірити в себе, потрібно постійно чути схвалення оточуючих.

Скорпіон (23 жовтня - 22 листопада)

Скорпіони часто починають шкодувати про cекс відразу після його завершення адже вони не люблять показувати свої слабкості, а cекс робить їх уразливими. Вони будуть сумніватися, чи зробили правильний вибір відкрившись цій людині.

Стрілець (23 листопада - 21 грудня)

Стрільці люблять випити після сексу, але не завжди впевнені, чи буде це доречно. Якщо ні - вони будуть просто лежати, поки не заснуть.

Козеріг (22 грудня - 20 січня)

Козероги відрізняються своєю методичністю, навіть під час сексу і після нього. Вони звикли робити все в певному порядку і певним способом. Після сексу, Козеріг, найімовірніше, відразу піде в душ. Їм захочеться освіжитися, прямо як після інтенсивного тренування в тренажерному залі. Це просто звичка, нічого більше.

Водолій (21 січня - 18 лютого)

Після сексу Водолії люблять поговорити, але не про все на світі, а про щось серйозне. Їм захочеться обговорити найнеймовірніші фантазії і теорії будови всесвіту - те, про що мало хто замислюється відразу після сексу.

Риби (19 лютого - 20 березня)

Риби йдуть на поводу у емоцій і можуть заплакати після сексу. Риби самі по собі емоційні і для них це цілком нормально. Для них cекс - це не просто щось фізичне. Іноді, Риб можуть настільки переповнювати емоції, що їм просто необхідно буде дати їм вихід.

Раніше портал "Знай.ua" публікував еротичний гороскоп на 6 травня.