Мешканець Австралії Калеб Тревіс зафільмував унікальне природне явище - танець блискавок у небі над Аделаїдою.

На відео можна побачити, як химерні електричні лінії розкреслили небо і "пофарбували" все навколо в рожевий колір. За кілька днів відео набрало десятки тисяч переглядів.

Користувачі соціальних мереж пишуть, що це, ймовірно, сам Зевс розгнівався і викинув на Землю сотні блискавок. Вони також назвали дивним той факт, що Тревісу взагалі вдалося сфотографувати подібне природне явище, адже воно триває всього пару секунд.

Блискавка - електричний розряд між хмарами або між хмарою і землею. У процесі утворення опадів у хмарі відбувається електризація крапель або льодяних частинок. Внаслідок сильних висхідних потоків повітря в хмарі утворюються відокремлені області, заряджені різнойменними зарядами. Коли напруженість електричного поля у хмарі або між нижньою зарядженою областю і землею досягає пробійного значення, виникає блискавка. Блискавки поділяються на лінійні, пласкі, кулясті й чоткові. Лінійні блискавки спостерігають часто

Зевс - у давньогрецькій міфології головний з богів-олімпійців, бог неба, грому і блискавок. Третій син титана Кроноса і титаніди Реї. Брат Аїда, Гестії, Деметри і Посейдона. Дружина Зевса — богиня Гера.

Популярні новини зараз

До 100 кВт - 1, 2 гривні, більше 500 кВт - 3,5 гривень: українці вимагають розділити тариф на електрику

Той ще Казанова: з ким крутив романи принц Гаррі до Меган Маркл

Леся Нікітюк жорстко відповіла на докір про неголені ноги: "Задеріть спідницю і розглядайте"

Красуня Кендал Дженнер в коротенькому халатику зробила несподівану річ: "Королева оральної краси"

Показати ще

Дивіться: танець блискавок в небі над Австралією

Як повідомляв портал "Знай.ua", японські фізики виявили, що блискавки викликають перетворення атомних ядер.