Австралійська модель Тіна Луіс, або як вона сама себе називає міс Тіна Луіс, відома в соцмережах не тільки своїм розкішним тілом та любов’ю публікувати дуже відверті фотографії.

Не менше цікавості викликають татуювання дівчини, якими покрита як мінімум третина її тіла, починаючи від долонь і закінчуючи сідницями. Тож на будь-якому фото ця гаряча штучка намагається демонструвати всі свої принади.

Наприклад, на одному з останніх знімків, опублікованих в соцмережі Instagram, Тіна приміряла шолом й оголила половину грудей, нібито сором’язливо прикривши їх рукою.

У перші пару годин фото вподобали понад 10 тисяч фоловерів.

Популярні новини зараз
Цю кашу порівнюють з отрутою: чому популярна страва несе загрозу здоров'ю людини "Вирішили під шумок стягувати бабло": на "Укрпошті" з'явилася додаткова плата за посилки Як у супермаркетах порушують права: що заборонено робити касирам Війна не буде тривати довго: Буданов назвав причину
Показати ще

Мало хто знає, але Тіна використовує свою популярність не тільки для збагачення. Вона є одним з активних борців проти домашнього насилля й неодноразово брала участь у соціальних проектах, спрямованих на боротьбу з цим явищем.

Дівчина також відома як палкий любитель шопінгу, але всі покупки вона намагається робити виключно через інтернет.

Miss Tina Louise for Dreamstate Photos

Unless it's mad, passionate or extraordinary love, it's a waste of your time. There are too many mediocre things in life; Love shouldn't be one of them || Video by @dreamstatephotos || Song "coffee" by Miguel || #misstinalouise

Posted by Miss Tina Louise on Friday, 14 August 2015

Раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав, що американська модель Емілі Ратаковські через любов до відвертих фото нарвалася на неприємності в Марокко.