Колишній співробітник Геологічного відомства США Ітана Троубрідж запевняє, що таємнича Нібіру вже вбила все живе на Марсі і тепер це чекає Землю.

Раніше російський вчений, який спостерігав за містичним об'єктом, заявив, що, рухаючись до нашої планети Нібіру, невідомим чином зупинилася і пробула в нерухомому стані 150 годин. Після цього вона почала повільно рухатися в нашу сторону.

Ітан Троубрідж заявив, що через гравітацію містичної Нібіру, в той момент, коли планета максимально близько до Землі, почнуться дивовижні аномалії. Саме вони і знищать нашу планету.

Було пораховано, що це станеться 16 серпня поточного року. Однак деякі вчені стверджують, що Нібіру завдасть безумовно великої шкоди Землі, але при цьому частина населення зможе вижити.

Популярні новини зараз

З 1 жовтня зміняться тарифи на всі комунальні послуги: скільки заплатимо за опалення, газ і воду

Епідемія чи кінець світу? Сотні ворон загадково загинули в один день, орнітологи розгублені

"Вже назавжди": Аліна Гросу в образі Лариси Доліної відгуляла шикарне весілля

Після скандалу в Києві Instasamka "присмокталася" до тіла в капюшоні: на це дивляться наші діти

Показати ще

Вчені також зіставили слова пророцтва Іоанна Богослова, в яких сказано, що на Землі все живе повинно загинути від якогось "вершника на зеленому коні" з тим, що в бік нашої планети рухається комета "Неймовірний Халк".

Цілком ймовірно, що людський рід буде знищений саме цим небесним тілом.

Нагадаємо, кінець неминучий: до Землі летить планета-вбивця Нібіру. Вчені ознайомилися з посланням ченця Паїсія Святогорця і підтвердили той факт, що невидима людьми планета Нібіру наближається до Землі і кінець світу неминучий.

Як повідомляв Знай. ua, кінець вже близько: вчені назвали дату судного дня.

Також Знай. ua писал доонец світла через два тижні: вчені просто вбили своїм прогнозом.