Командування повітряно-космічної оборони США та Канади (NORAD) зафіксувало у небі упряжку Санта-Клауса з оленями.

Про це повідомляє CNN.

Морський полковник Боб Броді з 601-го авіаційного оперативного центру сказав, що винищувачі будуть "літати уздовж крила Санта-Клауса" у "близькому ескорті".

"Центр буде стежити за ним за допомогою наших супутників і навіть є інфрачервоні трекери для спостереженням за Рудольфом (олень Санти, - ред.)", - зазначив полковник.

У повідомленні зазначили, що Санта пересувається на санях, запряжених дев'ятьма оленями. Довжина саней становить 75 цукрових паличок або 150 цукерок, ширина - 40 паличок або 80 цукерок. Вага подарунків обчислюється десятками тонн.

Популярні новини зараз

Франківськ знову "почервоніє", Марцінків назвав дату: "Закриємо все!"

Вагітна дружина Віктора Павліка розкрила стать дитини: "Плакала півгодини"

Вагітна дружина Віктора Павлика здивувала подробицями про дитину: "Плакала пів години"

Перероблена пацанка Покрищук налякала чоловіків "біцухою": "Не туди вставили"

Показати ще

У 1955 році компанія Sears Roebuck & Co розмістила у газеті рекламу з пропозицією дзвонити Санте і загадувати бажання. Але замість свого номера вони випадково опублікували номер гарячої лінії голови Командування Континентальної ППО (CONAD).

24 грудня того року на чергування вийшов полковник ВПС Гаррі Шуп і раптово почав отримувати нескінченну кількість дзвінків від дітей. Він вирішив їм підіграти: коли на військову базу додзвонювався дитина, він повідомляв йому про пересування саней Санти. З тих пір це стало традицією.

Кожен охочий може зайти на сайт noradsanta та подивитись, де у цей момент пролітає Санта-Клаус.

На відео детально розповідають історію про Санту та NORAD

Як повідомляв портал "Знай.ua", над Лос-Анджелесом люди побачили незвичайне явище, як незрозуміла вогняна куля несеться на великій швидкості на нічному небі.