Вонг Мингинг і його дружина Лю Денгянг 23 роки не залишали надії знайти дочку. Батько спеціально влаштувався таксистом в місті Ченду в надії випадково її підібрати пасажира.

Дивовижна історія схвилювала Китай, де багато людей святкують це щасливе возз'єднання. Батьки з дочкою вперше зустрілися у вівторок. Возз'єднатися родині допомогли соціальні мережі - дочка сама зв'язалася з батьками, побачивши повідомлення про пошуках.

Дочка Вонга Кифен пропала у віці трьох років. Батьки продавали фрукти на вулиці і одного разу відволіклися на роботу, а коли закінчили обслуговувати покупця у своїй придорожній крамниці, то побачили, що дочка зникла.

Вони витратили багато років на пошуки дочки в місті і його околицях, даючи оголошення в газетах. Пара, у якої була ще одна дочка, ніколи не покидала місто Ченду в надії, що Кифен повернеться. У 2015 році Вонг вирішив розширити пошуки. Він став водієм таксі.

Популярні новини зараз
Сі Цзіньпіня можуть випхати у відставку: політолог пояснив, що це може змінити геть усе Найвпливовіший у світі: президент України Зеленський перегнав прем'єрів Ізраїлю та Франції Пограбував квартиру Зеленського під сміх Потапа і потрапив до лікарні через 5 років: Марка Куцевалова забрала швидка з майданчика Гороскоп на тиждень 26 вересня-2 жовтня 2022 року: Водоліям успіх у фінансах, а Тельці схоплять "золоту рибку"
Показати ще

У своїй машині на задньому склі він помістив великий плакат з інформацією, а також роздавав листівки всім пасажирам. У сім'ї не було фото Кифен, тому батько використовував фотографії її сестри в тому віці, так як вони були дуже схожі. Його унікальний підхід до пошуків привернув увагу китайських ЗМІ.

Протягом довгих років пошуків китайська поліція ідентифікувала кількох жінок, які могли бути Кифен, однак тести ДНК цього не підтвердили. Прорив стався минулого року, коли поліцейський художник прочитав історію Вонга і вирішив намалювати, як могла б виглядати Кифен. Картинку поширили в інтернеті.

Тест ДНК може навіть визначити вашу національність: відео

В цей час в іншому кінці країни жінка на ім'я Кон Інг побачила картинку. Її вразило те, наскільки вона схожа на зображення на фотографії. Вона зв'язалася з Вонгом на початку року і дізналася, що має певні спільні риси з зниклої дочкою. Зокрема, шрам на лобі, а також відчуття нудоти під час плачу.

Вони провели аналіз ДНК, і на цей раз результат був позитивним. Незабаром батько, мати і дочка возз'єдналися - Кон Інг прилетіла в місто Ченду. Вона сказала, що їй постійно говорили, що у неї немає матері, але тепер вона знає, що вона є.

Як повідомляв раніше портал "Знай.иа" лікувати багато захворювань можна звичайною водою.