Фільм "Тілоохоронець кілера" з Райаном Рейнольдсом і Семюелем Л. Джексоном в головних ролях зібрав за вікенд трохи більше 21млн доларів і посів перше місце північноамериканської таблиці. Хоча, багато критиків і фахівців кажуть, що цього варто було очікувати. Адже зараз "мертвий сезон", і нових фільмів досить мало. Незважаючи на це, "Тілоохоронець кілера" все одно вийшов досить кумедним, де цікавий не так екшен, як комедія. Саме тому, ми вирішили розповісти вам більше про фільм.

"Охоронець кілера": сюжет фільму

Герой Райана Рейнальдса – колишній охоронець високого класу, який в одну мить втратив все. Його клієнтів вбили, тому роботи у нього не було, а дівчина пішла, незважаючи на те, що він все ще її любив.


А ось герой Семюеля Л. Джексона – повна протилежність. Кілер, який звик працювати по ситуації, і ніколи не продумувати план своїх дій. До речі, його дружина, яку грає Сальма Хаєк, потрапила через нього у в'язницю.
До речі, про неї теж варто розповісти окремо. Герой Джексона покохав її, коли побачив як вона перерізала комусь горло пляшкою від пива у барі. Після цього вони протанцювали всю ніч, і більше не розлучалися, якби не тюрма. Один раз, вона відрізала йому вухо своїм мачете, але потім пришила. Їх "фріковата" любов буде радувати глядачів весь фільм.

"Тілоохоронець кілера" – це типовий комедійний бойовик, де все просто зобов'язана закінчитися добре. Всі критики говорили про те, що у фільмі є величезна кількість кліше, але це не зробило його менш смішним і цікавим.

Так що, якщо вам хочеться подивитися трохи дурний фільм, з пристойною дозою екшену, романтики і гумору, то безсумнівно, подивитися "Тілоохоронець кілера" потрібно. До того ж, в кінотеатрах України він з'явився ще 17 серпня.

Популярні новини зараз

Крадіжка століття приголомшила Київ: прощавай, квартира і 5 мільйонів

Зірка TikTok Діна Саєва зізналася, що і за скільки їй пропонували зробити для Путіна

Після "вильоту" Юлі "Зайки", на Холостяку з'явився "Котик": "Нехай шурує додому"

Цього розчину бур'ян боїться, як вогню: натуральний засіб для ідеального газону за одну ніч

Показати ще