Вісім сотень сторінок з текстом отримала журналістка з Франції Джудіт Дюпорте, запросивши у додатку знайомств Tinder інформацію про себе.

Як пише The Guardian, вперше користуватися ресурсом Джудіт почала 18 грудня 2013 року, і з того часу підписалася на 870 різних людей.

Переглянувши надану Tinder інформацію, дівчина прийшла до висновку, що сайт пам’ятає про те, про що вона, наприклад, уже давно забула.

"Я була вражена тим, яку кількість інформації я добровільно розкривала: від місця мого перебування, до робочих місць, уподобань, знайомств тощо", - розповіла вона.

Прочитавши тисячі повідомлень, написаних кілька років тому, Дюпорте пригадала свої "сексуальні бажання, секрети та сподівання" і прийшла до висновку, що Tinder знає її дуже добре.

Популярні новини зараз

Iрина Федишин завалила кицюню пiд сонцем

Дружина Віктора Павлика показала, в чому плюси чоловіка 50+: оце так сосиска!

Щасливий татусь показав, як потрібно зустрічати дружину з пологового: червона доріжка, оркестр і кортеж зі свинкою Пеппою

Аліна Гросу жорстко відповіла на нападки Олі Полякової: "Нехай заздрить мовчки"

Показати ще

Tinder - це популярний мобільний додаток для легких і швидких зустрічей з людьми, що перебувають неподалік. В Україні віне почав працювати в 2015 році.

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", кохання, знайдене на сайті знайомств, обійшлося шотландцеві у кругленьку суму.